1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kozmopolit anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kozmopolit anlamı nedir bu kelimenin anlamını çok merak ediyorum açıklamasını yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kozmopolit kendini dünya vatandaşı gören, her yabancı şeye karşı alâka gösteren, milliyet duygularından mahrum kimse anlamına gelmektedir. Kısacası : Dünya vatandaşı demektir

Kozmopolit anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **hayatın anlamı nedir?**

**hayatın anlamı nedir?**

"Eski zamanlarin birinde bir adam hayatin anlaminin ne olduguna takmis kafayi.. Buldugu hiçbir cevap ona yeterli gelmemis ve baskalarina sormaya karar vermis.. Ama aldigi cevaplarda ona yetmemis.Fakat mutlaka bir cevabi olmali diyormus.. Ve dolasip herkese bunu sormaya karar vermis.. Köy,kasaba,ülke dolasmis bu arada zamanda durmuyor tabiki ... Tam umudunu yitirmisken bir köyde konustugu...
  2. hayatın anlamı nedir?

hayatın anlamı nedir?

Hayatın Anlamı Eski zaman ların birinde bir adam hayatın ne olduğuna takmiş kafayı. Ama aldığı hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş.Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş.tam umudunu yitirmişken bir köyde konuştuğu insan lar ona; -Su karşi ki dağları görüyormusun,orda yaşlı bilge yaşar!istersen ona git belki o sana aradığın cevabı verebilir.”demişler. Çok...
  3. irem isminin anlamı nedir

irem isminin anlamı nedir

Kızlar ben irem isminin tam anlamının ne olduğunu merak ediyorum bana yardımcı olabilecek bi anayiğit var mı :D:D
  4. Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir?

Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir?

Kelime-i Tevhid-in anlamı nedir? bana yazı olarak verir misiniz lütfen.
  5. Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir

Kozmopolit kelimesinin anlamı nedir ? Arkadaşlar Kozmopolit ne demektir bilenler buraya bir baksın.

Sayfayı Paylaş