Kpss kursu arıyorum Ankara Kızılay da öneride bulunacak var mı?

• Konbuyu başlatan Kadroluolacagim
  • Başlangıç tarihi
K

Kadroluolacagim

Forum Okuru
Kpss kursu arıyorum Ankara Kızılay da öneride bulunacak var mı?

Kpss kursları Ankara Kızılay melek kadınlar kulübü kpss kursları Ankara fiyatları forum'da.​

Arkadaşlarım ben hem çalışıyorum hem de kpss çalışmaya çalışıyorum ama böyle kendi başıma olmuyor maalesef. Ankara da ikamet ediyorum Keçiörende ve Kızılay da bir kurs arıyorum açıkçası. Kpss bu yıl kazanmak istiyorum artık. Bunun için tek başına çalışamıyorum kurs ile yürütmeye karar verdim. Kpss kursları Ankara Kızılay fiyatlarını da merak ediyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Merhabalar
KPSS için Allah yardımcınız olsun diliyorum bu ülkede gerçekten memur olmak çok zor sırtını devlete dayayıp rahata ermek gerçekten büyük uğraşlar istiyor. Bu arada bende bir Ankaralı olarak şöyle söylemek istiyorum ki Ankara kızılay'da tüm kurslara gözünüz kapalı gidebilirsiniz ama ben size birkaç tane kurs önerisinde bulunacağım bu kurslar en çok yorum alan ve puan alan kurslar. Birincisi Makro akademi Ankara KPSS kursları yüksek bir puan almış ve güzel yorumlar yapılmış yine Ankara data akademi çok yorum alanlardan bir diğer kurs ise artivizyon akademi kursu size KPSS konusunda önerebileceğim bir de yayınevi var birincisi pegem kendinize destek olarak pegem yayınevinin KPSS kitaplarını alıp çalışabilirsiniz. İkincisi ise Yediiklim yayınevi bunun özellikle ben de kendime konu anlatımını aldım çok beğendim bu konuda destek alabilirsiniz. KPSS çalışma konusu üzerine şunu söylemek istiyorum ne kadar kursa giderseniz gidin mutlaka planlı ve düzenli bir şekilde çalışmalısınız bu şekilde başarı sağlayabilirsiniz yoksa istediğiniz kadar para dökün plan ve program yoksa işiniz biraz zor. Kpss ile ilgili incelemenizi tavsiye edeceğim bir konu linkini aşağıya bırakıyorum. "Kpss a nedir kpss b nedir".

Geri