Kpss matematik kitap önerisi verecek olan var mı?

K

Kpssciii

Forum Okuru
Kpss matematik kitap önerisi verecek olan var mı?

Kpss matematik kitap önerisi melek kadınlar kulübü kpss matematik kitap önerileri forum'da.​

Arkadaşlar ben kpss hazirlaniyorum kursa filan gidemem evde hazırlanacağım matematik ile başım dertte. Matematik YouTube filan hocalar buldum ordan dinliyorum ama ek kaynaklar lazım bana. Acaba kpss matematik kitap önerisi olan var mı? Hem çözümleri olan hem konu anlatımı anlaşılır olan bir kitap önerileri bekliyorum.

images (1).jpeg

Merhabalar
İş bulmak devlete atanmak için milyonlarca insan bunu kazanabilmek için çabalıyor. Ülkede maalesef artık kpss ile atanmak çok zor. Bir eleme yarışı diyebiliriz aslında ama bunlar sizi üzmek ve yıldırmak için değil sizi daha da gaza getirsin diye aslında. Matematik konusunda artık YouTube güzel bir kaynak özellikle konu anlatımı olarak. Dilerseniz ek olarak kpss matematik kitap önerisi olarak aşağıdaki kitapları düşünebilirsiniz.

"Kpss matematik kitap önerisi"​

• Antrenmanlarla matematik konu anlatımlı soru bankası
  • Karekök yayınları
  • Benim hocam yayınları kpss matematik soru Bankası
  • Akademi Denizi kozmik oda kpss matematik soru bankası
  • Pegem akademi yayınları
Bu yukarıdaki yayınları tercih edebilirsiniz. Matematik diğer derslere göre destek olmadan zor aşılan bir ders. O yüzden kaynak kesinlikle olmalı. Kpss ye nasıl ders çalışılmalı? Dilerseniz aşağıdaki linkten "kpss de ders çalışma teknikleri" inceleyebilirsiniz.

Geri