Etiketler:
  1. sınavcı

sınavcı Forum Okuru

kpss sınavı için kitap önerileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sınavcı tarafından paylaşıldı.

selamlar kpss sınavına hazırlanıyorum bunun için bana yardımcı olacak kaynak kitap gibi önerileri olan varsa memnun olurum teşekkürler

kpss sınavı için kitap önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 KPSS sınav tarihleri

2010 KPSS sınav tarihleri

Gireceklere şimdiden başarılar dileriz:) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ''Üniversiteye giriş sınavlarında uygulanacak açık uçlu soruları bu yıl sormayacağız'' dedi. Yarımağan, ÖSYM Yürütme Kurulu'nun haftalık toplantısı için geldiği Karabük Üniversitesinde, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2006'da üniversiteye giriş sınavlarında temel değişiklikler...
  2. kpss sınavı

kpss sınavı

ewettt arkadaşlarım bildiğimiz üzere pazar günü kpss sınavı var sınava girecek çoğu insan çook heyecanlı özellikle Şulemmm umarım:dilektut: herkes hakettiğini alır bende giricemm ama hiç çalışmadımm herkese başarılar...
  3. kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları

kpss 2011 sınav sonuçları kpss 2011 sinav sonuçlari 2011 2012 Kpss sınavının sonuçlarını merak edenler için linklerini aşağıda ekliyorum arkadaşlarım. 2011 KPSS Sonuçları KPSS-2011/7: Tarım ve Köyişleri Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları 25.05.2011 KPSS-2011/6: Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme...
  4. kpss sınav tarihi 2012

kpss sınav tarihi 2012

KPSS 2012 Başvuruları kpss sınav tarihi 2012 başvuru 2012 yılında ki KPSS başvuru tarihi ve KPSS sınav tarihi ne zaman diyen melek'lerimiz ve misafirlerimiz, sizler için bu sayfamızda KPSS 2012 sınav ve başvuru tarihleri hakkında bilgiler sunuyoruz. 2012 KPSS Başvuru Sınav Tarihi ve Alınacak Ücretler KPSS Lisans ve KPSS Ortaöğretim/Önlisans başvuru tarihleri ve fiyatları belirlendi....
  5. sınava hazırlık için kitap alıcamda

sınava hazırlık için kitap alıcamda

merhaba ben şu anda 11.sınıftayım ve eşit ağırlıktayım arkadaşlar okul başladığından beri bunalımdayım matematiğim kötü ve bize galiba 9.sınıf biyolji fizik kimya çıkıcakmış ygsde ben şimdi kitap alıcamda 9.sınıf biyoljimi,fizik,kimya mı alıcam yoksa bunların ygs kitaplarımı var yardım lütfen çünkü ygsde bizim alanımızdan çıkmıyomuş lys de bizim alandan çıkıyomuş

Sayfayı Paylaş