Kristal uyuşturucu MET nasıl bırakılır

A

Aylinnnnnn

Forum Okuru
Kristal uyuşturucu MET nasıl bırakılır
Kristal uyuşturucu MET nasıl bırakılır kadınlar kulübü

Merhaba arkadaşlar

Oğlunuzu kızınızı yurtdışına okumaya kesinlikle tek başına göndermeyin mahfolmuş durumdayız ne yapacağımızı bilemiyoruz. ben 44 yaşındayım oğlumuzu akrabalarımızın yanına okula yolladık Hollanda ya , hem dil öğrenir hem 2 sene de okul bitirmiş olur meslek sahibi olur dedik ama demez olaydık. Çocuğum yazın buraya gelmek istemedi babası ısrar edince geldi çocuk da bir tuhaf haller konuşmalar değişmiş bakışları bile değişmiş . Sorduk soruşturduk anlamadık babası bu uyuşturucu kullanıyor olabilir dedi takibe aldık ve gerçekten çantasına gizlenmiş bir şey bulduk naftalin gibi görüntüsü ona benze naylona sarılı birbu şey babası da ben de anlamadık ne olduğunu babası birazcık aldı tekrar yerine koyduk.Babamız asker, polis arkadaşlarına götürüp sormuş bu ne diye onlar abi bu MET demişler bizim ki bilmez konusu değil ne bu Met diye sorunca kristalize uyuşturucu demişler kimyasal bir şeymiş. Şimdi babası ve ben kara kara düşünüyoruz AMATEM ile görüştük bize çok uzak bir tarih veriyorlar doluyuz hemen alamayız diyorlar . Bu uyuşturucudan kurtulmak isteyenler için özel yerler yok mu biz de araştırıyoruz ama bulamadık bilenler yardımcı olursa çok minnettar kalırız. Selamlar

Selamlar, Öncelikle geçmişler olsun işiniz baya bi uğraş gerektirecek. Her şeyden önemlisi bunu kullanan evladınızın bırakmak istemesi olacaktır diye düşünüyorum. Zorlama ile bağırma ile hiç bir şeyi halledemiyorsunuz. Özellikle büyümüş sıpaların kahrı çekilmiyor, laf dinletemiyorsunuz. Hatta gücünüz bile yetmiyor. tabi kendi kendinize acaba ben nerede hata yaptım diye de sormanız gerekiyor. Eşinizi karşınıza alın konuşun bir plan dahilinde evladınızı bu iletten kurtarın. Sevgi ile yaklaşmanız gerekiyor. Sevgi tüm kapıların anahtarıdır. Allah yardımcınız olsun.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri