Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video)

Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video)
Bu konu; Kuaföre Gitmeden Gösterişli Bir Topuz Nasıl Yapılır ? (video) hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, kuaföre gitmekten hoşlanmıyor musunuz? O koltuğa oturmak size zul mü geliyor? Belki de o gün için cebiniz müsait değil ve saçınızı da acilen yaptırmanız lazım. Dert etmeyin. Bu konumuzda size kuaföre gitmeden nasıl muhteşem bir topuz yapabileceğinizi anlatacağız..:tik:
- Saçlarınıza uygun köpük alın. Köpüğün saçlarınızı çok fazla sertleştirmeyecek özellikte olmasına özen gösterin. Başınızı öne eğin ve avucunuza saçlarınıza yetecek miktarda köpük alın ve nemli saçınıza iyice yedirin. Sonrasında saçlarınızı arkaya atın ve en üstte kalan saçlarınızı fırçalayın.

- Saçlarınızın tamamını geriye doğru atın. Arkada ya da hafif yanda toplayıp at kuyruğu yapın. Bu arada saçınızı topladığınız lastiğin saçınızla aynı renkte olmasına dikkat edin. Aksi takdirde saçlarınızın arasında farklı bir renkte toka görünmesi hoş olmayacaktır.

- Yapmış olduğunuz at kuyruğunu kendi etrafında kıvırarak topuz şeklinde toplayın. Yapmış olduğunuz topuzu saçınıza uygun renkteki firketelerde tutturun. Dilerseniz bu topuzu yapma saçlarla da destekleyebilirsiniz.

- Saçlarınıza parlaklık verecek bir spreyi saçlarınıza özellikle de topuzunuza sıkın. Düzgün durmayan herhangi bir bölge varsa tarak ve el yardımıyla düzeltin. Saç spreyinizi yanınıza alın. Dışarda ihtiyacınız olabilir.

- Şimdi sıra saçlarınızı süslemede. Çiçeklerde, ışıltılı saç tokaları ve broşlarla saçlarınızı gittiğiniz ortama uygun bir şekilde süsleyin. Bambaşka havada görüneceğinizden emin olabilirsiniz.


[video=youtube;YQYmHzHtySs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YQYmHzHtySs#![/video]
 
Ö

ÖzGüL

Daimi Üye
Üye
tokalar güzelmiş ama genede bi kuaför yapımı gibi olmadı.ama görünüm çok doğal ve güzel.
 
Üst