1. ece asya

ece asya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

küçük bir yardim

Konu, 'Kadınlar' kısmında ece asya tarafından paylaşıldı.

Ben tabletimden buraya giriyorum nasip birine mesaj atabilirim yardim melekler

küçük bir yardim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük bir tebessüm...

küçük bir tebessüm...

tebessüm ile ilgili sözler tebessüm ile ilgili güzel sözler mesajları tebessümle tebessümle güzel Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi. Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakın geçmişte kendisine yardım eden bir dosta teşekkür etmediğini hatırladı. Hemen bir not yazdı, yolladı. Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflendi ki, her öğlen yemek...
  2. küçük bir merhaba

küçük bir merhaba

:) merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bu site ile ilgili bilgilerınızı benımle paylaşırsanız sevınırım ev hanımıyım izlmirlıyım
  3. küçük bir ask hikayesi

küçük bir ask hikayesi

İlk görüşte aşk başladı Birbirlerine İyice Alıştılar Bazen Kavga Ettiler Ama Ne Olursa Olsun birbirlerini Sevdiler Veeeeee Mutlu Son :laugh::laugh:
  4. Küçük Bir Hayat Dersi

Küçük Bir Hayat Dersi

Okuyun ders alın... Uzun yıllar önce, uzaklardaki bir ülkede 'Bin aynalı dağ' denilen bir dağ vardı. Bu Dağın zirvesine gerçekten de bin tane irili ufaklı ayna yerleştirilmişti. Herkes zaman zaman bin aynalı dağa çıkıp, ilginç öykülere şahit olmayı ve daha sonra gördükleri hakkında arkadaşlarıyla konuşmayı isterdi. Bir gün, bu ülkede yasayan küçük mutlu bir köpek, bu dağı duydu ve...
  5. Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Aynı sokakta oturuyorduk Her gün bir kızla geliyordu eve Adı ESRARENGİZDİ Herkes onun hakkında Farklı şeyler söylerdi Fakat kimse gerçeği bilmezdi Kirli sakalları vardı Yeşil gözlü esmerdi Mahallenin kızları hayrandı ona Bense nefret ederdim Hiç kimseyle konuşmaz Sadace gelir geçerdi Birgün onunla yolda karşılaştık Çok güzel bir yüzü vardı Bana gülümsedi Şaşırdım Ama yinede onu...

Sayfayı Paylaş