1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

küçük dokunuşla büyük farklar(kırlentler)

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2009 model kırtlentler... Koltuklarımızın kanepelerimizin vazgecilmez parcası kırlentler.Tabi aldıgımız koltugun kırlentine ,kumasına baglı kalmak zorunda degilizz rengine uygun olarak kendimizde alıp degiştirebilirizz arkadslarım benden tavsiyee.....çok güzell oluyorr

küçük dokunuşla büyük farklar(kırlentler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark

Reiki ve Qantum dokunuş arasındaki fark

Reiki uygularken sadece niyetinizi yapın, Reiki-2 veya üstü iseniz sembolleri çizin her şey tamamdır. Reiki akmaya başlayacaktır,Siz konuşun yada Tv. seyredin fark etmez. Şifa süreci uzun sürebiliyor. Quantum-Dokunuş uygulamak için beden taraması ve nefes tekniklerini uygulamak gerekiyor.Aynı zamanda odaklanmamız gerektiğinden başka şeylerle ilgilenme olanağımız olmuyor. Bu...
  2. Küçük banyonuzu büyük gösterin

Küçük banyonuzu büyük gösterin

Evet melişler...Eğer banyonuz küçükse ve ona büyükmüş gibi bi hava vermek istiyorsanız aşağıda size sunacağım fikirleri uygulamanızı öneririm.. Evet, küçük bir banyo çok sevimli ve sıcak olabilir ama bir yandan da klostrofobi yaratan sıkış tepiş bir yer de olabilir. Dekorasyon stilinizle, sessiz, sofistike ve bir mücevher kutusu gibi parlayan büyüleyici bir banyoya sahip...
  3. büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon nasıl yapılır
  4. Beyza dan cildinize küçük dokunuşlar

Beyza dan cildinize küçük dokunuşlar

Bütçenize zarar vermeden siz de güzel ve kusursuz bir cilde sahip olmak istermisiniz?Üstelik para harcama dan mutfağınızda bulunan doğal malzemelerle..Mutfakta hazırlanan doğal kozmetikler ile deriye, saçlara ve tırnaklara hiçbir zarar vermeden bakım yapabilirsiniz.Özellikle 30 lu yaşlar ve üstündeki hanımlar maskeleri mutlaka tereddütsüz deneyin ;) Beyzanın güzellik sırları adlı konumuzu da...

Sayfayı Paylaş