1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Küçük yumurcaklara örgüden şirin çanta modelleri

Konu, 'Örgü Çanta Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çocuklarınıza kendi ellerinizle yapabileceğiniz şirinmi şirin harika çanta modelleri tatlı yumurcaklarınız için... İnsan bunları gördükçe tekrar çocuk olası geliyor doğrusu:)

2. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amaniinn bunlar çok güzelmiş sık kullanılanlarıma ekledim bunları

Küçük yumurcaklara örgüden şirin çanta modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü Fular Modeli (çok şirin)

Örgü Fular Modeli (çok şirin)

örgü fular modelleri örgü fular örneği modelleri örneği fülar Kızlar şeker bi atkı modeli ben çok beğendim çokta basit hemen örün derim bende örücem:D
  2. Örgüden şirin bir sandalet modeli

Örgüden şirin bir sandalet modeli

Minik ayaklara, ve o miniş,tombul parmaklarına yakışacak örgüden,el emeği sandalet modeli minik melekleriniz için.İster sandalet istersenizde terlik niyetine giydirebilirsiniz anneler.Örgüden olması, ''yaz geliyor,örgü sıcak olur'' dedirtmesin.Çünkü sandalet tipi olduğu için küçük meleğinizi taş zemine bassada üşütmeyecektir.
  3. Hayvan Figürlü ,Şirin Çanta Modelleri

Hayvan Figürlü ,Şirin Çanta Modelleri

Vazgeçilmez aksesuarlarımız olan çantaları hiç bu kadar şirin gördünüzmü?Klasık ,sade ve şık modellerin yanı sıra bu şirin çantalarda sizleri bekliyor...Özel taş ve incilerle süslenen bu modelleri sizlere sunuyorum...
  4. Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuşlu Örgü Modelleri (Çok Şirin)

Baykuş temalar giyimden aksesuarlara kadar her yerde kullanılıyor. bir süre önce hayatımıza girerek birçok kişinin tercihi olan baykuş desenler örgü modellerine de yansıyarak farklı örgü teknikleri ile uygulanan modeller bayanların beğenisini kazanıyor. Baykuşlu bebek battaniye modelleri, baykuşlu bere modelleri, baykuşlu kırlent ve çanta modellerinin yanısıra daha birçok değişik örgü...
  5. Çocuklar için örgü çanta modelleri

Çocuklar için örgü çanta modelleri

Örgü çanta modelleri bayanlar tarafından özellikle kış ayların da oldukça çok tercih edilen örgü modelleri arasın da yer alıyor. Örgü çantalar bayanlar kadar çocuklar için de farklı model ve renklerden oluşarak el ve sırt çantası örnekleri ile miniklerin beğenisini kazanıyor. Ben kendi kızımdan da iyi biliyorum ki minikler çanta kullanmaya çok meraklı oluyorlar. Yetişkinler gibi ellerine ve...

Sayfayı Paylaş