Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?
Hani küçüklük hayallerimiz vardır ya... Bize sorduklarında devap verdiğimiz, çocukken olmayı hayal ettiğimiz ve "ben büyüyünce ..... olacağım" diye kendimizden emin bir şekilde cevap verdiğimiz mesleklerimiz...

Siz ne olmak isterdiniz küçükken? Hayaliniz neydi?

Cevap: Küçükken Ne Olmak İsterdiniz?

Ben kendimi bildim bileli hep Avukat olmak istemisimdir, ne yazikki bu hayalimi gerceklestiremedim, icimde kaldi :(

Ben dozer operatörlüğünden astronotluğa, subaylıktan balerinliğe kadar geniş yelpazede hayalleri olmuş bir çocukmuşum :) Neyi yeni öğrendiysem ona gidermişim.

Uzun süre "profesör olcam ben" diye gezinmişim ortalıklarda, sonra dilci olacağım demişim.

"Dilcilik" (dilbilimci) kısmı oldu , profesör olamadık henüz :D
:D

Ben istediğim meslekteyim çok şükür. Ama pilotluk içimde ukte kaldı. Çok isterdim ama o zamanlar çoğunlukla asker çocuklarını alıyorlardı olsun sağlık olsun. Ben işimi seviyorumm..

bilgisayar mühendisi olmak isterdim hep programlamak bilgisayarda bişeyler uretmek isterdim :) çok şükür istediğim bölümüde kazandım :) :D

ben polısolayı ıstıyordum kı hala ıstıyorum...elımden gelse su içimdekı duguları bılıpte dırek alsalar dıe cok bekledım:D ya cocukluktan berı içindeyım..şimdi hastenede calısyorum..yınde sukurler olsun bı ısım var ama polıslık benım için baska bısey....

psikolog olmayıı istiyorduum küçükken değil ama insanlarla iletişim halinde olmak güzelll ama muhasebenin içinde buldum kendimii:)

Geri