Küfür Hakkında

sanlisariye

Yeni Üye
Üye
Küfür Hakkında
merhabalar. ben 29 yaşımdayım. bu ilk mesajım yanlış yere açmışsam özür dilerim.

beyin tümöründen dolayı ameliyat oldum ve bacaklarım felç oldu. tümörde tam temizlenmedi.

bunu niyemi yazdım. bu ameliyattan sonra ilginç bir şekilde küfür etme isteği başladı bende. hoşuma gitmeye başladı.

çokmu kötü bişey, yoksa normalmidir. böyle olan başkalarıda varmıdır acaba.

herkese iyi günler.

Çok üzüldüm öncelikle geçmiş olsun :(Başınıza neler gelmiş içinizden küfretmek gelmesi normal bir durum ama tabi bunu sesli bir şekilde ifade etmeniz çevrenizde pek hoş karşılanmaz sanırım.

İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz...

çok teşekkür ederim.

babamıda annemide kaybettim. kimsemde yok. valilik yardımıyla kimsesiz olarak tedavi görüyorum.

doktorlar umutlular ama 3 aydır hastanedeyim değişen bişey olmadı.

ama küfür etmemin sebebi bunlara kızmak değil. hiç kızmadım. hep şükrettim. Allahtan geldiyse çekerim dedim.

tümörden önce psas hastasıydım. ondan kurtuldum ama busefer belden altı felç oldu. her şer de bir hayır varmış.

bu küfür konusu başka bişey. nasıl anlatsam bilmiyorum.

canım öncelikle gecmiş olsun çok üzüldüm
küfür istemeyerek içinden geliyosa ve sen kendini gercekten iyi hissediyosan tabii yap ama karşındaki insanları üzme bence yalnız kalınca küfür et en kısa zamanda saglınına kavuşursun inşallah

çok gecmış olsun oncelıkle yasadıklarından dolayı bukadar olumsuz düşünmen bak sana küfür etmen demiyorum insan an gelır sinirlenır agzından ıstemeden de olsa kotu laflar cıkabılır ama sen bunu guzel bırsey olarak algılayıp zewk ugruna getırmıssın bence yapma bunu ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri