Küfürsüz bir hayat istiyorummm

D

derdimvarya

Forum Okuru
Küfürsüz bir hayat istiyorummm
Küfürsüz bir hayat istiyorum.

Kızlar selamlar nereden başlasam bilemedim Ben Bursa'da dünyaya gelmiş bir ailenin tek kızıyım ailem mutaassıp ve hayatım boyunca belkide ağızlarından bana karşı ya da başka birisine karşı bi eşşek lafını bile duymadım. Gel zaman git zaman kazandığım üniversitede Adanalı bir arkadışım oldu ve ciddi düşündüğünü görünce evlendim. Meğer bu adanalıların ağzı nasıl bozukmuş anlatamam. Benimle birlikte iken 4 yıl boyunca ağzından bir küfür duymadığıım adam ota boka her şeye küfür eder oldu. Yani evlendik tamam da bu kadar küfür olmaz ki evlendiğim sene de hamile kalınca bebeğimiz dünyaya geldi şimdi aradan iki sene geçti ve ben artık bu küfürlere dayanamıyorum. Yani insan olarak sevmiyorum kendisi ile konuşuyorum sen böyle değildin diyorum. Nepim kızım biz adanada yetiştik yapacak birşey yok diyor.

Ya oğlum da bu küfürleri duyuyor arabada sağa sola giderken ya o da aynılarını ederse ödüm kopuyor ailemle bu durumu konuşmadım onların yanında süt dökmüş kedi gibi benim adam. Ne yapacam kızlar ben yaaa zaten ortalık karışık ben de küfürsüz bir hayat istiyorum çok mu şey istiyorum ha çok mu x?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ahh hayatım ahh bu dertten emin ol bir tek sen müzdarip değilsin. Hani bir dizi var ya doğduğun ev kaderindir diye tamda bu husus içinde söylenilmiş birşey bana kalırsa. Yani elinden geleni yap eşinle konuş ama ben çok fazla yol alabileceğini düşünmüyorum. Ailenizin yanında bir şey demediğini söylemişsiniz ama sizin ailenizin olduğu yerde mi yaşıyorsunuz ailesi adanada mı orada mı yaşıyorlar acaba. Keşke küfürsüz bir hayat olsa bende sizin gib idüşünüyorum
 
Üst