1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Kulaklıklı Bere Nasıl Yapılır?

  Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Kulaklıklı Örgü Bere Yapılışı Örgü Kulaklıklı Bere Yapılışı Anlatımlı


  Örgü örmeyi seven meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hem kendilerine hem de çocuklarına örebilecekleri, kulaklıklı berenin yapılışını sizlerle paylaşıyoruz :)


  [​IMG]

  Oldukca şık ve güzel görünümlü kulaklıklı bere modeli ve yapılışı resimli anlatım kolay gelsin bayanlar

  Kulaklıklı Berenin Yapılışı
  Pembe iple 96 zincir çekilir.İkinci sıraya çıkmak için 4 zincir çekilir.4 zincir atlanıp, 5. zincire 6 tane 3′lü trabzan yapılır. 4 zincir atlanıp 5. zincire sık iğneyle sabitlenir.4 zincir atlanıp 5. zincire 6 tane 3′lü trabzan yapılır.4 zincir atlanıp zincire sık iğneyle sabitlenir. 5. Sıra sonuna kadar bu şekilde devam edilir.3. sırada mavi iple alt sıradaki ilk trabzanın tepesine 6 tane 3′lü trabzan yapılır. 3. trabzana sıkiğneyle tutturulur.İki altılı trabzan arasına 6 tane 3′lü trabzan yapılıp, takip eden 6′lı trabzanın ortasına sık iğneyle tutturulur. Her sırada renk değiştirilir.16 cm. olunca ikiye katlanıp dikilir. Arzu edilirsekulakları için 2 sıra daha örülüp dikilir.Ucuna püskül yapılır.

  Kulaklıklı Bere İçin Gerekli Malzemeler Nako Pırlanta İki renk kullanılır Tığ No:4

  [​IMG]
   
Kulaklıklı Bere Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kulaklıklı güzel bir bere modeli

  Kulaklıklı güzel bir bere modeli

  kulaklıklı bere yapımı kulaklıklı bebek beresi
 2. Bebekli Atkı ve Bere Yapılışı

  Bebekli Atkı ve Bere Yapılışı

  bere yapılışı bebek atkı modelleri ve yapılışları Minik bebişler için çok şirin bebekli atkı bere takımını ve takımın açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Aman bebişler üşümesin hasta olmasın soğuk havalarda onları sıcacık tutacak ve koruyacak bu şirin modelimize şimdi geçiyoruz:) ATKI : 40 ilmek başlanır, düz örgü ile 120 cm örülüp ilmekler kapatılır. Atkının 2 ucu büzülerek berede...
 3. Kulaklıklı Bere Yapılışı

  Kulaklıklı Bere Yapılışı

  Kulaklıklı Bere Yapılışı nasıl oluyor geçen çarşıda birinde gördüm çok hoşuma gitti acaba siz Kulaklıklı Bere Yapılışını biliyormusunuz ki
 4. Kulaklıklı Bayan Bere Modelleri

  Kulaklıklı Bayan Bere Modelleri

  bere modelleri, örgü bere modelleri, örgü kulaklıklı bere modelleri, tığ işi bere modelleri, yeni bere modelleri Yepyeni örgü kulaklıklı bayan bere modelleri ile ilgili görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Malum havaların iyice soğuduğu ve birçok yerin kara teslim olduğu şu dönemde bu kulaklıklı bere modelleri sizin için oldukça kullanışlı olacaktır;)
 5. Kulaklıklı Bebek ve Çocuk Bere Modelleri

  Kulaklıklı Bebek ve Çocuk Bere Modelleri

  bebek bere modelleri, bere modelleri, kulaklıklı bere modelleri, kız bebek bere modelleri, erkek bebek bere modelleri Dünyanın en kıyletli varlığı olan bebeğinizi havalara karşı kulaklıklı bere modelleri ile koruma altına alırken bu oldukça şirin örgü bere modeli ile kıyafetlerine farklı kombinler oluşmasına katkı sağlayacaksınız.

Sayfayı Paylaş