Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Kültür ile ilgili atasözleri arıyorum melekler

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kültür ile ilgili atasözleri arıyorum. Kültürün ne denli önemli ve vazgeçilmez olduğunu anlatan anlamlı atasözlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
   
Kültür ile ilgili atasözleri arıyorum melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kızmak ile ilgili atasözleri

  kızmak ile ilgili atasözleri

  kızmayla ilgili atasözleri nelerdir hani birileri birine kızdığında özellikle aile bireylerinin söylediği atasözlerinden bahsediyorum.
 2. dil ile ilgili atasözleri

  dil ile ilgili atasözleri

  deyim özdeyiş ve dil ile ilgili atasözlerini arıyorum varsa yardımcı olun lütfen
 3. rüya ile ilgili atasözleri

  rüya ile ilgili atasözleri

  Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
 4. Hoşgörü ile ilgili atasözleri

  Hoşgörü ile ilgili atasözleri

  Hoşgörüyle ilgili Atasözleri Ne kadar güzel şeydir hoşgörülü olmak. Dünyaca ünlü düşünürlerlerin hoşgörü ile alakalı söyledikleri sözler var. Tabiki örneğin bir Hazreti Mevlana'nın Hoşgörü Sözleri kadar iyi olmasada sonuçta hoşgörünün ne kadar da iyi birşey olduğundan bahsediliyor. - Hoşgörü, en iyi dindir. Victor Hugo - Bu çağın gereği ortak bir din değil, çeşitli dinlere bağlı insanlar...
 5. Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

  Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

  Misafir İle İlgili Atasözleri lazım bana eğer aranızda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen Misafir İle İlgili Atasözleri yazsın:)

Sayfayı Paylaş