Kumaş pantolon tutkunlarına modeller ve tavsiyeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kumaş pantolon tutkunlarına modeller ve tavsiyeler
kumaş pantolon modelleri erkek kumaş pantolon modelleri bayan bayan
cropped.jpg
Capri pantolonlar
Kısa paçalı diğer bilinen adıyla capri model kumaş pantolonları denemekten korkmayın. Yüksek veya alçak topuklu ayakkabılarla rahatça kullanabileceğiniz bu model, bacaklarınızı uzun göstermez ancak paçanızın boyunu biraz uzun tutarsanız eski klasik tarzınıza yenilik katabilir.

Dikkat edin!
1. Erkek pantolon kumaşları tüvit gibi daha modern bir görüntü verebilir.
2. Retro bir çanta ya da baskılı bir bluzla modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

skinny.jpg
Skinny (Dar, Vücudu Saran) Pantolonlar
Düz ve rahat pantolonlar, bacaklarınızı ikinci deriniz gibi sararak rahat hareket etmenizi sağlar. Seksi, dikkat çekici görünmenize yardımcı olur.

Dikkat edin!
1. Basen ve kalça bölgeniz çok zayıfsa ceplerinin nerede durduğuna dikkat edin.
2. Bol bir tişört geniş basen ya da kalçanızın daha oranlı görünmesini sağlar.

pleated.jpg

Pileli pantalonlar
Düz pantolonlara alıştığımız şu günlerde pileli pantolon giymeyi çok fazla tercih etmeyebilirsiniz ancak bu pantolonlar düşük beli, geniş kesimi ile rahat elegans bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Dikkat edin!
1. Yüksek topuklular size daha kadınsı bir görünüm verebilir.
2. Eldivenler, zincirler ya da frame bir çanta kıyafetinize tarz katabilir.

harem.jpg
Harem / şalvar pantolonlar
Alaaddin'in sihirli lambasından çıkmış gibi dolaşacağınızı düşünerek endileşenmeyin. Genel olarak basen ve kalça sorunu yaşayan kadınlar için ideal bir tercih olabilir. Buna rağmen çok geniş kalçalı kadınlar kendilerine uygun kesimli harem pantalonları giymeliler.

Dikkat edin!
1. Büyük bir parça mücevher kullanın. Fazla takıp takıştırmayın.
2. Siyah ya da beyaz renk idealdir.

highwaist.jpg
Yüksek belli pantolonlar
Yüksek beli ilk olaraj jeanlerde gördük, daha sonra kumaş pantolonlarda kullanılmaya başladı. Yüksek bel pantolonlar yüksek topuklu ayakkabılarla oldukça şık görünürken, sizi de uzun gösterir.
Bu stil kolsuz kıyafetlerle idealdir.

Dikkat edin!
1. Tüvit kumaşla birlikte üstünüze göre örgü bir kıyafetle kullanabilirsiniz.
2. Bu kıyafeti yüksek topukla, duble paça olarak kullanabilirsiniz.

Cevap: Kumaş pantolon tutkunlarına modeller ve tavsiyeler

hepside çok şık pantolonlarmış :) bunlardan birer adet renk serisi olarak istiyorum lütfen kargolayın adminim :haha: faturayı sevgili patronum M.C kesin fatura başlığını ben size pm ile gönderrim öğrenince :haha:
nasılım süper zekiyim dimi :haha:

Cevap: Kumaş pantolon tutkunlarına modeller ve tavsiyeler

Canın sağolsun bacım istediğin pantolon olsun mc ye gerek yok faturayı ben karşılarım.:D:D:D

Geri