Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kunut Dualarını Bilmeyenler Vitir Namazında Hangi Duaları Okuyabilir?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vitir namazında okunacak dualar vitir namazı duaları
    kunut duaları

Yatsı namazından sonra kılınan ve üç rekat olan vitir namazının son rekatında rukuya varmadan önce eller bağlanıp kunut duaları okunur. Kunut dualırını bilmeyenler ise hangi duayı okuyabilir diye merak edenler için gerekli dini bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Kunut duaları ayet değildir. Bu yüzden bu duaları bilmeyenler dua mahiyetindeki ayetleri veya ezbere bildikleri herhangi bir duayı okuyabilirler.

Kunut Dualarını Bilmeyenler Vitir Namazında Hangi Duaları Okuyabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kunut duaları ezberleme

Kunut duaları ezberleme

Arakdaşalr hayırlı günler olsun hepinize Kunut duaları ezberleme hakkında önerilerinizi bekliyorum ben
  2. kunut dualarının anlamı

kunut dualarının anlamı

Selam arkadaşlar kunut dualarının anlamı hakkında bilgi istiyorum sizden
  3. Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua

Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua hangi duadır lütfen bana o duayı yazın arkadaşlar
  4. Gece Uyandığınızda Hangi Duaları Okuyabilirsiniz ?

Gece Uyandığınızda Hangi Duaları Okuyabilirsiniz ?

Gece Uyanınca Peygamberimizin okuduğu dualar Gece Uyanınca Okunacak Dualar Sevgili melekler, bu yazımızda geceyarısı uykunuzdan uyandığınızda okuyabileceğiniz, Peygamber Efendimizin okuduğu duaları sizlerle paylaşıyoruz... :) Hz. Âişe(r.anha)validemiz,Peygamber(s.a.v) Efendimizin geceleyin uyandığında şu duayı da okuduğunu söylemiştir: Lâilahe illallâhul Vâhidul Kahhâr,Rabbüs-semâvâti...
  5. kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

kunut dualarının anlamlarını yazarmısınız

Selam. Ben kunut dualarının anlamını yazmanızı rica ediyorum.Namazada hep okuyoruz anlamlarından haberimiz yok, büyük eksiklik..:(

Sayfayı Paylaş