Kurallar değişti hanımlar ayık olun

ukalayazar

Yeni Üye
Üye
Kurallar değişti hanımlar ayık olun
Bence geride kaldı artık , sevgilinizi şımartın dönemleri...
Kalmadıysa bile artık kalsın yani.5000 kişilik bir okulda okuyorum ve sadece 400 küsürü kız.Sanırım erkekleri epey tanıdım.Buna dayanarak söylüyorum ki artık şımartmayı , pohpohlamayı , egolarını gökyüzüne seyehate çıkarmayı kesin.Bence erkekler artık yanlarında duracak kızlara bakıyorlar , güçlü erkek olunca arkalarında duracak kadına değil...

Artık güzelliğin tanımı da değişmiş...Geçen gün epey popüler bir rapci çocukla konuştum.Daha doğrusu adresine bir mesaj atmıştım da, cevap verdi.

* BENİM ÇIKCAĞIM KIZIN GÜZEL OLMASINA GEREK YOK ... BAKIMLI OLSUN , FARKLI OLSUN , KENDİ OLSUN , KENDİNİ SAVUNMAYI , KORUMAYI BİLSİN, BU BENİM DÜŞÜNCEM DİYEBİLSİN YETER... * demişti.

Önceden erkeklerin kendilerini güçlü hissetmelerini sağlayacak kızlra baktıklarını düşünürdüm.Demek ki zaman geçtikçe , hayat da daha daha zorlaştıkça onlarda kendileriyle eşit statü de birini istiyorlar.Bir rkadaşımla konuşuyoruz öyleee erkeklerden falan, çok kavga ediyordu erkek arkadaşıylaa , 2 ay sonraaa gördüm tekrar kızı ama sevgilisi nasıl akıllı uslu olmuş anlatamam.
Dedim kızım naptın sen buna tarifini ver bende yapcam.
- valla sadece ona benden yüksekte olmadığını , giderse yerini çok rahatlıklaaa doldurabileceğimi , ayık olması gerektiğini üstü kapalı bir şekilde söyledim dedi.

Artık nasıl bir söyleme tarzı varsa epey de etkili olmuşa benziyor.Sanırım değişim vakti geldi kızlar...Galiba bu sefer şımartılma sırası kendimizde.Okulda bu kadar erkeğin içinde ne farkettim biliyor musunuz...3 kız yan yana geldğinde full sevgililerini konuşur , 3 erkek yan yana geldği zaman , futbol , oyun , siyaset falan konuşur...öyle habire hatun muhabbeti yapmazlar.Onlardan çok kendimizi şımartmanın vakti de gelmişde geiyor bile anlayacağınızz...

Geri