1. melisa nisa

  melisa nisa Forum Okuru

  kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında melisa nisa tarafından paylaşıldı.

  Öğrenciyim ve bir ödevim konusunda sizden yardım istiyorum. İngilizce olarak kurbağa prens masalını istiyorum sizden, yardım edermisiniz :)

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  FROG PRINCE
  Once upon a time a king who had seven beautiful daughters. This is the most beautiful girls in the cool shore of the lake near the palace of the golden days of small olanmış.Güzel bayılırmış to play ball. One day the girl ball tossed into the air and something unexpected happened. Top fallen into the lake! "My ball is gone!" He cried girl. "I'll bring your ball," said the little frog on the lake shore. "But I will be friends with me, and at night, the bed will take paylaşacağına dinner if you promise," she continued frog. "Okay," said the girl. But a dip in the water frog girl running ball does not gerir him back to the palace.

  In the evening, the table sat the king and his family. Came the sound of a door vraklama üzerelerken full meal starts. Tried to ignore the little princess. But the king meraklanmış. "Who is it?" He asked. Princess frog on top of that her father told her promise. "Promise is a promise, girl," said the father. Thus, despite the frog princess at the table is equipped with hateful stares.

  After dinner, she directed a stand-alone bed. Frog from the table, "what about me? "I vraklamış. The king's daughter, "Do not forget what I said about the given words" demiş.Prenses frog and took him away in a corner, left the room. "I would like to come pillow said," frog. Princess frog pad left in tears.

  Just then the frog turned into a handsome prince. "Do not be afraid," he smiled. "Frog made ​​me a witch and a princess, but it might spoil the magic. I hope olabilirz friends. I'm no longer a frog look alike. "The prince and the princess were married very soon, and some of the green wedding, of course, did not forget to invite your friends.
   
kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Prens

  Prens

  Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Aşık olduğunuz kimseyle evleneceğinize işaret eder. Bu evlilik uzun süreli ve mutlu olacaktır. Size hoş bir hediye verecekler. Rüyada bir prensle tanismak, çok saygin bir kimde tarafindan davet edileceginize ve bu davet sonunda çok faydalanacaginiza delalet eder.Rüyada prens görmek; nikaha işarettir.
 2. bana ingilizce aşk sözleri yazabilirmisiniz lütfen

  bana ingilizce aşk sözleri yazabilirmisiniz lütfen

  Arkadaşlar, kızlar malumunuz güzel sözlerden çok hoşlanıyorlar ama biz de çekiniyoruz tab, yüzüne yüzüne söyleyemiyoruz :) Şöyle ingilizce olsun hemen anlamasın, ingilizce aşk sözleriniz var mı ?
 3. İzmirin işgalini özet halde yazabilirmisiniz lütfen

  İzmirin işgalini özet halde yazabilirmisiniz lütfen

  Selamlar arkadaşlar, İzmirin işgali hakkında bir ödevim var ve özet bilgi arıyorum.Eğer bu sayfaya işgalin özetini yazabilirmisiniz?
 4. pamuk prenses masalının ingilizcesini yazabilirmisiniz acaba ?

  pamuk prenses masalının ingilizcesini yazabilirmisiniz acaba ?

  İngilizceden son dakika ödevim var. Uyuz oldum ama çare yok.Pamuk Prenses masalının ingilizcesini yazın ne olur acil :S
 5. yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz?

  yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz?

  Yandex reklamlarıyla çok ilgimi çekti kullanmayı düşünüyorum ama eski alışkanlıklardan vazgeçmek zor.Lütfen yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz ? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş