Kurban bayramı karadeniz turu 05-09 kasım 2011 3 gece 4 gün ankara çıkışlı

H

hazel14

Yeni Üye
Üye
Kurban bayramı karadeniz turu 05-09 kasım 2011 3 gece 4 gün ankara çıkışlı
ANKARADAN 2011 KURBAN BAYRAMI ÖZEL KARADENİZ GEZİSİ


05 Kasım 2011 1.Gün :Akşam saat 22:30’da Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.
06 Kasım 2011 2.Gün :
Gerekli molalarla Samsun üzerinden sabah Ordu’ya varış. Araçta alınacak kahvaltı ardından Boztepe gezisi ve Giresun’a hareket. Giresun Kalesi gezildikten sonra Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Akçaabat’ta öğle yemeği molası ( Meşhur Akçaabat Köfte ). Trabzon’da Atatürk Köşkü gezisi ve Gümüşçüler Çarşısında vereceğimiz alış veriş molası sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
07 Kasım 2011 3.Gün :
Sabah kahvaltısından sonra sabah erken saatte otelden ayrılarak Sümela Manastırı’na hareket. Muhteşem doğa içindeki bu tarihi mekanı ziyaret ettikten sonra Uzungöl’e hareket ve öğle yemeği molası. Göl etrafında vereceğimiz serbest zaman sonrası Ayder’e doğru hareket. Yol üzerinde Rize Botanik Çay Bahçesinde “Karadeniz Çayı” ikramı. Daha sonra Ayder Yaylasında bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
08 Kasım 2011 4.Gün : Sabah kahvaltısından sonra yaylada kısa bir serbest zaman. Ardından Hopa üzerinden Sarp Sınır Kapısına gidiş. Bayrağımız altında fotoğraf çektiriyoruz. Fırtına Vadisi gezisi ve öğle yemeği molası. Güzergah üzerinde ünlü Rize Bezi (feretiko) tanıtımı ve alışveriş imkanı. Yine yolumuz üzerinde, çayın işlenişini görebileceğimiz ve kaliteli çay alabileceğimiz bir çay fabrikası ziyaret ediyoruz. Trabzon üzerinden Ordu’ya hareket. Güzergah üzerinde Vakfıkebir tereyağı ve Giresun fındığı alma olanağı. Ordu’ya varış. Sahilde yürüyüş veya çarşı gezisi için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
09 Kasım 2011 5.Gün :
Sabah kahvaltısından sonra Samsun’a hareket. Samsun’da İlk Adım Anıtı, Bandırma Vapuru ve Gazi Müzesi gezileri ardından öğle yemeği molası ( Karadeniz Pidesi ). Daha sonra belirlenen saatte Ankara’ya hareket. Gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.
Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tour Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Lüks Araç İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 1.Gün Araçta Kahvaltı Tabağı ( 8 Çeşit )
- 3 Gece 3* veya 4* Otellerde YP Konaklama
- Sabah Kahvaltısı (3), Öğle Yemeği (4)

Akşam Yemeği (3)
- Seyahat Sigorta Poliçesi
- Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

DETAYLI BİLGİ :0312 230 54 41-42
www.gomutur.com

 
Üst