Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Esimin sper sayısı ve haraketlilik az olması ndan dolayı bebeğim gelişme den öldü simdi yine hamile yim aynisi olur mu

kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gordun mu? Gormedın mı?

gordun mu? Gormedın mı?

hadın yenı bı ouyn oynayalım cok basıt ustekı altakıne bırsey sorup gorup gormedıgını soracak altakı cevaplayıp tekrar bı soru soracak:D:D:D ılk ben baslıorum:D:D:D alttakı sen hıc canlı yılan gordun muuuuuu?????
  2. Duvaksiz gelin olur mu hic?

Duvaksiz gelin olur mu hic?

Gelin hanimlara duyurulur..noooooooolur duvaksiz olmayin.. Bu da cimcime gelinlere gelsin :))
  3. adet gelırse hamıle kalma olur mu

adet gelırse hamıle kalma olur mu

Selam melekler ben merak ediyorum adet gelince hamile kalma riski var mı yani hamile olabilir miyim ?
  4. hamileyken adet olunur mu ?

hamileyken adet olunur mu ?

Kızlar ben hamileyken adet oldum heralde, daha doğrusu çocuk mu düşüyor hiç bişey anlamadım şimdi akşam ve doktorumu aradım cevap vermedi buraya yazmaya karar verdim hamileyken adet olunur mu teşekkürler lütfen acil ?
  5. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S

Sayfayı Paylaş