Kürtaj yaptıracam ne yapmalıyım?

M

Misafir

Forum Okuru
Kürtaj yaptıracam ne yapmalıyım?

KÜRTAJI NASIL YAPTIRACAM AÇIR MI ANESTEZİ VERİLİYOR MU ?

Evet meleklerim kürtaj yaptırmak zorunda olan anneler için şimdiden Allah kolaylık versin bu hususta sizlere diyeceklerim var. ben de kürtaj yaptırdım kızlar bana genel anestezi verdiler kanamam vardı doktor bana çocuğunu düşürmüşsün ama parça var kürtaj yaptıracaksın dedi üzüldüm ama yapacak bişey yok bu benim üçüncü düşüğüm neyse lokal olarak görmek istemiyorum durumu dedi hem utanıyorum hem de ne bilim görmek istemediğim için ben genel anestezi istedim. Giriyorsun çıkıyorsun hayatım 10 dakika kadar sürüyor bi acı bişey felan hissetmiyorsunuz.

Genel anestezi yaptım ben bittikten sonra da bi onbeş yirmi dakika sonra kendime geldim yarım saat sonra da ayağa kalktım yürüdüm anestezi sonrasında başım ağrıdı o kadar Allah kimseye yaşatmasın ama durum bu kızlar korkulacak bir şey yok lütfen korkmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim başıma bir kere geldi çocuğum küçüktü Allah affetsin hep rüyama giriyor kızdı diye o bi sürü de aklıma geldikçe eşime kızıp bağırıyorum ama gitti giden iki aylıktı ben aldırdığımda bana da genel anastezi yaptılar. Hala içimde yaradır on yıl geçmiş üstünden ne bilim. Mecburiyetten dedi eşim bakamayız bu da küçük dedi aklıma geldikçe üzülüyorum.

Benim başıma bir kere geldi çocuğum küçüktü Allah affetsin hep rüyama giriyor kızdı diye o bi sürü de aklıma geldikçe eşime kızıp bağırıyorum ama gitti giden iki aylıktı ben aldırdığımda bana da genel anastezi yaptılar. Hala içimde yaradır on yıl geçmiş üstünden ne bilim. Mecburiyetten dedi eşim bakamayız bu da küçük dedi aklıma geldikçe üzülüyorum.
Yargılamak bana düşmez ama keşke aldırmasaydın canım Rabbim sabır versin unutmak zor

Arkadaşlar yaklaşık 8 haftalık hamileyim. Geçen hafta kürtaj olacaktım eşim cezaevine girdi. Imzasi olmadan kürtaja almıyorlar alan yerlerde çok para istiyorlar. Tüm önerilere açığım. Zaten çocuğum var. Çok zor durumdayım. Ne olur yardım edin.

Hayatım eşine söyleyeceksin ya imzasını alacaksın ya da doğuracaksın var mı başka çare ? Saçma şeylere yeltenme bebeğin düşmesi için rica ediyorum.

Arkadaşlar yaklaşık 8 haftalık hamileyim. Geçen hafta kürtaj olacaktım eşim cezaevine girdi. Imzasi olmadan kürtaja almıyorlar alan yerlerde çok para istiyorlar. Tüm önerilere açığım. Zaten çocuğum var. Çok zor durumdayım. Ne olur yardım edin.
Yanlış anlamazsan sormak istiyorum neden istemiyorsun???

Geri