Etiketler:
  1. sen-lin12121212

sen-lin12121212 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında sen-lin12121212 tarafından paylaşıldı.

düşükten sonra hamile kalanlar kürtajsız düşük arkadaşlar düşük sonrası ne kadar sonra hamile kaldınız veya kalan varmı?

2. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tatlım 2kere adet gördüm,korunmayı bıraktıgim ay hamiş kaldm.sendemi dùsük yaptın?bu hamıleliğinde ilaç falan kullanıyonmu?

3. edbyt

edbyt Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben düşükten 1 yıl sonra hamile kalmıştım. 6 haftalık hamileydim ama 5 gün önce meleğim gelmekten vazgeçti.
    Rabbim isteyen herkesi anneliğe kavuştursun. Aminnnnn...

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  2. Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

düşük sonrası ne zaman hamile kalınır,düşük yaptım ne zaman hamile kalırım,düşük sonrası ne zaman hamile kalınmalı,düşük sonrası gebe kalma hakkında bilgiler Her kadının yaşayacağı en kötü ve üzüntülü tecrübelerden birisi olan düşük, ne kadar ki bir kadın için yıpratıcı bir sorun olsa da, bu sorunun anne olmanıza bir engel olmadığını bilmeli ve yeniden hamile kalmak için yaşadığını kötü...
  3. düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

bn Bundan sekiz ay önce düşük yasadım ilk gebeliğimdi psikolojim çok bozuldu bnmle aynı şeyleri yasayanlara yardımcı olmak ve bundan sonrası için fikir aışveşinde bulunmak için bu konuyu açtım:18:
  4. Kürtaj sonrası hamile kalanlar

Kürtaj sonrası hamile kalanlar

Merhaba melekler kurtaj olupta hamile kalanlariniz varmı yada ne kadar süre sonra kaldınız ben ben 5 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için 14 haftalıkken mecbur kurtaj oldum 5 aydır korunmuyoruz ama olmadı sizce çok sürermi rahim toparlanmamismidir cevap verirseniz çok sevinirim
  5. Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

düşük,düşük nedir,düşük nedenleri,düşük tedavisi,düşük sonrası gebelik Bir kadın için en güzel düştür anne olmak. Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar....

Sayfayı Paylaş