kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

S

shekerr_hale

Forum Okuru

var arkadış ben kaldım sadece sana önerim kafana sakın takma buda düşecek diye benim ilk düşük oldu ve devamı geldi 4.de çocuğum oldu benim gibi buda düşecek diye sakın kafana takma hamile kalıyorsan problemin yok demektir sadae dediğim gibi kafanı rahat tut

merhaba melekler benim de bebeğimde gelişim geriliği vardı ve nisan 5te kalbinin durması sonucu vakumlama yöntemi ile kürtaj oldum ilk bebeğimdi ve 10.ayda hamile kalabilmiştim.dr um ilk adetten sonra korunmayı bırakabilirsin dedi.28.günde ilk adetimi gördüm ilk adetimin 12. günü tekrar adet oldum dr düzensiz yumurtlama olabilir ama ilaçla müdehale etmek istemiyorum dedi. bu arada ilişkide bulunduk ikinci kanamanın 11.günü çok hafif pembe lekelenme oldu 3gün günde bir iki damla kahverengi akıntı ile sonlandı.bunun üstünden de 10 gün geçti ilk gebeliğime benzer bazı belirtiler yaşıyorum ümitlenmek istemiyorum test yapsam belli olur mu bilemiyorum benzer durum yaşayanlar var mı merak ettim

merhabalar.bende kürtajsız düşük yaptım.yeniden hamile kalabilirmiyim hep bu endişe içindeyim.bir adet geçmesini beklemek zorundamıyım.bilgi veren olursa sevinirim.allah herkese sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin.teşekkürler...

Bende kurtajsiz dusuk yaptim daha uzerinden 30 gecti adet olmadim ve aynibelirtiler bendede var acaba hamilemiyim

Doktorum bi dahaki aylarda kalabilirskalabilirsin demisti çok küçük bi gebelikti ve degerlerim birden düştü

Doktorum bi dahaki aylarda kalabilirskalabilirsin demisti çok küçük bi gebelikti ve degerlerim birden düştü
Aynı durum bende de oldu 2 . Haftada hcg değerim 406 YK’nın bir anda 27 buçuğa düştü ve dusuk başlamıştı . Korunmuyorum çok taze bir olay aslında benim ki 27 Mayıs ta oldu

Geri