kürtaş sonrası kanama

S

selince brun

Forum Okuru
kürtaş sonrası kanama
merhaba eylül 2de kürtaj oldum ekimde adetimi oldum ondan sonra hep lekelenme oldu hala devam ediyor nedni nedir?

Merhaba,

Kürtaj işlemin de rahim zarar görmüş olabilir. Yada rahimde parça kalmış olabilir .Kanama ve lekeleme bunlar dan kaynaklanır. Mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Merhaba!
Kürtaj hakkında çok biliyorum, kızlar! Hayatımda bu olayı beş kere haber alıyordum ve bundan hangi şeyin daha kötü olabileceğini bilmiyorum hatta! Eşimle bebek istiyordu ama doğal yöntemle gebe kalamadım. Zamanla bende polikistik overin olduğunu bildim. Farklı kliniklerde daktorlarla danışmanlık yapıyordum ama hepsiler aynı şey diyorlar. Yumurta donasyonu yaptırmam lazım. Başka kadının yumurtalarını alıp bebeği doğurabilirim! Şu kaderin cilvesine bakın! Buna hala inanmayabilirim! Önce çok acıp ağlıyordum gece zamanında. Eşim: 'Ağlama, ben seninleyim. Herşey iyi olur', diye söyleyip her zaman beni destekliyordu. En sonunda zor karar verdik. Yumurta donasyonu yapacağım! Çünkü bekleyemem zaten. Çocuklar istiyoruz, normal bir aile gibi yaşamak istiyoruz...Kliniğimizi seçtik. Kiev'de bulunuyor. Fiyatlara göre daha ucuz, Allaha şükür! Yakı zamanlarda oraya gelip bakarız.

Geri