Kuru Cİlde HavuÇ YaĞli SaÇlara Kekİk

Kuru Cİlde HavuÇ YaĞli SaÇlara Kekİk
cildim çok kuru ne yapmalıyım
KURU CİLDE HAVUÇ YAĞLI SAÇLARA KEKİK
Hayatı; kaliteli, sağlıklı, sevgi dolu ve neşeli yaşamak hepimizin isteği... Ben de bu konuda sizlere yardımcı olabilmek için çabalıyorum. Mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Hayat her zaman istediğimiz gibi yürümüyor. Güçlü olup zorlukların üstesinden gelmeliyiz.

Hayatımızı kendimize göre yönlendirmeliyiz. Bunları yapabilmemiz için kendimize güvenmeliyiz. Bu yolda yürürken de kendimizi sevmek ve bakmak, bizim için öncelikli olmalı.
* Dirseklerim çok karardı. Nasır tutmuş gibi görünüyorlar... Eklem bölgelerindeki nasırlaşma ve kararma cildin, sindirim veya dolaşım bozukluğu olduğuna işaret edebilir. Maydanoz suyu için ve her gün kese yapın. Dirseklerinizi limon suyuyla ovun. El kreminin içine limon sıkıp, dirseklerinize sürün ve nemliyken havluyla sarın.

* Gözaltımdaki morluklara ne yapmalıyım? Gözaltındaki morluklar genetik yapıdan kaynaklanmıyorsa ve sağlık sorununuz yoksa elma suyu kompresi uygulayın. Her gün 10 dakikalık uygulama, renklerini açar.

* Saçlarım çok yağlı, birçok ürün kullandım ama değişen bir şey olmadı... Bir kahve fincanı elma sirkesi, bir tatlı kaşığı kekik suyu ve bir çay kaşığı tuzu bir su bardağında karıştın. Saçınızı yıkadıktan sora saç diplerine sürün. İki saat ılık havlu sarıp bekleyin. Ardından durulayın. Bu işlemi haftada bir tekrarlayın.

* Yanaklarımdaki ufak oyuklardan rahatsızım ne yapabilirim? Cildinizle kesinlikle oynamayın. Fazla yağlı yiyecekler ve asitli içeceklerden uzak durun. Cildinizi kekik çayı ile silin. Bir çay kaşığı soya unu, eşit miktarda kuru maya, bir tane dövülmüş aspirin ve bir tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp haftada 3 gün yüzünüze sürün. 20 dakika cildinizde bekletip durulayın. * Cildim çok kuru ne yapmam gerekiyor? Bir tatlı kaşığı havuç suyu ve eşit miktarlarda salatalık suyu, limon suyu ve badem yağını karıştırın. Karışımı sık sık cildinize uygulayın. Dışarı çıkarken güneş koruyucu krem sürün.

Son düzenleme:
  Neden cildim çok kuru, ne yapmalıyım? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cildi kuru olanlar için maske tarifi Cildi kuru olanlar için maske tarifi
kuru cilde ne iyi gelir,kuru cilde faydalı maskeler,kuru ciltler için bitkisel kürler,kuru cilt bakımı, aşırı kuru cilt için maske tarifleri hakkında bilgiler Aşırı kuru ciltlerde kırışmalar daha erken başlar ve cilt kuru olduğu için...
Güzellik ve Bakım Önerileri 0
bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim? bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim?
Arkadaşlar merhaba. Benim 4 aylık bir bebeğim var ve cildi çok kuru.Tecrübeli anneler ne sürsem acaba_ ne tavsiye edersiniz?
Soru-Cevap 1
cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım? cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım?
Acayip derecede kuru bir cildim var arkadaşlar. Ne kadar nemlendiresem de kasr etmiyor artık krem kutusu elimde dolaşıyorum.Acaba nasıl bir bakım yapsam da normale dönsem azıcık :S
Soru-Cevap 1
Cildiniz kuru mu ? Cildiniz kuru mu ?
cilt kuruluğunun nedenleri kuru cilt tedavisi kuru cilt bakımı cilt kuruması sorunları ve çözümleri burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler...
Cilt Bakımı 5
Neden cildim çok kuru, ne yapmalıyım? Neden cildim çok kuru, ne yapmalıyım?
cildim çok kuru ne yapmalıyım cildim cok kuru Sizde benim gibi "cildim çok kuru, ne yapmalıyım acaba?" diyenlerden misiniz? O halde önce cilt kuruluğunuzun nedenini öğrenmek için bir cilt dokdoruna gitmeli ve daha sonrada cildinizin ihtiyacı olan...
Cilt Bakımı 0