Kuru Cilt Maskesi

  • Konbuyu başlatan elizsu44
  • Başlangıç tarihi
E

elizsu44

Yeni Üye
Üye
Kuru Cilt Maskesi
Kuru Cilt Maskesi adından da anlaşılacağı gibi kuru ciltte kullanabileceğiniz bir maskedir ve iki herbal ürünün birlikte kullanılmasıyla etki sağlanır herbal son dönemlerde üretici firmaların doğal ve içeriği bozulmamış bitkisel karşımlar için kullandığı bir takıdır hızlı bir şekilde bu üretim tekniği ne geçmektedirler.

Cildiniz Kuru ise Piyasada markaların bu maskeye verdikleri ad Herbal Mix Cilt Maskesi kullanın derim marka tercihi size kalmış bu maskeler salyangoz kremi ile pembe maskenin birlikte kullanımı ile oluşur dikkat etmeniz gereken ikisinin de herbal olması cildinizi hem canlandır hem de kuruluk sorununu giderir.

Cilt Maskesi Kullanıldığı Alanlar

1-Sivilcelerin Oluşumunun Engellenmesi ve İyileşmesinin Sağlanması
2-Ciltteki İz ve Kırışıklıkları Giderilmesi
3-Yaşlanmaya Karşı Anti Aging
4-Cilt Lekelerinin giderilmesi


Cilt Maskesi Genel Kullanımı

1-Sabah ve Öğlen Olmak Üzere Salyangoz Kremini Temiz cilt yüzeyine ince bir tabaka biçiminde salvolin salyangoz kremini sürün ve kremi cildiniz emene kadar masaj yaparak kremi cildinize uygulayın.

2-Gece Yatmadan Önce Herbal Pembe Maskeyi Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.
 

Benzer İçerikler

E
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
elizsu44
E
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
7K
T
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
15K
Kayıtsız Üye
K
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
5K
hatidzhe
H
Üst