Kuru ciltler için kırışıklık giderici maske

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kuru ciltler için kırışıklık giderici maske
kuru ciltler için kırışıklık maskesi kırışıkları giderici maske kırışıklık giderici maskeler kirisik maskeler kırışık maske
Kuru ciltler cilt tipleri içinde en çabuk çizgi ve kırışıklıkların oluştuğu cilt tipidir.Nem ve kolojen kaybından dolayı görülen kırışıklıklar için bitkisel bir formülü sizlerle paylaşmak istiyorum
enseksidudaklar-4636.jpg

• 2 tatlı kaşığı bal
• 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi
• 1 çorba kaşığı koyu siyah çay
• 1 çorba kaşığı gazı alınmış maden suyu
• 2 tatlı kaşığı havuç suyu veya pancar suyu

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını bir kapta karıştırdıktan sonra 10–15 dakika buharda pişirin ve ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra yüzünüze kalın bir kat halinde uygulayıp üstünü kâğıt havlu ile kaplayın. 15–20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Yüzünüze nemlendirici sürün.
Haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

bunu denedim ama hiçbir etkisi olmadı.hemde 1-2 kere değil 2 hafta boyunca her gün denedim.böyle doğal şeylerle olucak iş değil artık gençleşmek.Bana para değilde daha önemlisi zaman kaybettirdi.artık bende Paraya kıyıpta total face lift alıcambunu denedim ama hiçbir etkisi olmadı.hemde 1-2 kere değil 2 hafta boyunca her gün denedim.böyle doğal şeylerle olucak iş değil artık gençleşmek.Bana para değilde daha önemlisi zaman kaybettirdi.artık bende Paraya kıyıpta total face lift alıcam

Bir etkisi oluyormu cewap werirseniz sevinirim ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Geri