1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kuru ciltlere özel elma maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

elma süt maskesi Kuru ciltlere iyi gelen elma maskesi tarifini ve tarifin nasıl ugulanacağı bilgilerini veriyorum
    < Konu Resmi..>

Bir elmayı rendeledikten sonra içerisine bir çorba kaşığı zeytinyağı ve bir çorba kaşığı süt ilave edin. Yüzünüze ve boynunuza sürün 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayın..

Kuru ciltlere özel elma maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elma maskesi

elma maskesi

• Elma Maskesi : 1 elma rondodan geçirilir. içerisine bir yemek kaşığı zeytin yağ karıştırılır. Yüz ve boyuna sürülür. 15 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanır.
  2. Elma Maskesi

Elma Maskesi

Elma Maskesi : Bir elma iyice rendelendikten sonra, içerisine bir çorba kaşığı zeytin yağı, süt veya kaymak karıştırılır. Yüz ve boyuna sürülür. 20 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanır.
  3. kuru ciltler için elma maskesi..

kuru ciltler için elma maskesi..

Elma Maskesi: Bir elma iyice rendelendikten sonra, içerisine bir çorba kaşığı zeytin yağı, süt veya kaymak karıştırılır. Yüz ve boyuna sürülür. 20 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile yıkanır. Şeftali Maskesi: OIgun bir şeftali iyice ezildikten sonra, haşlama papatya suyu ile lapa haline gelinceye kadar karıştırılır. Sonra yüze sürülür. 20 dakika bekletildikten sonra yüz, sıcak su ile...
  4. Kuru ciltler için ballı yumurta maskesi

Kuru ciltler için ballı yumurta maskesi

ballı yumurta maskesi Cildiniz kuru bir cilt tipine sahipse sizler için ballı yumurta maskesi tarifini veriyorum 1 taze yumurta sarısı, 1 çorba kaşığı patates unu, 1 çorba kaşığı taze süt ve yarım tatlı kaşığı balı plastik bir kap içerisinde karıştırarak mayonez kıvamına getirin. Yüzünüze ve boynunuza uygulayın. 25 dakika etkilemeye bırakın sonra ılık su ile yıkayın.
  5. Kuru Cilt Maskesi

Kuru Cilt Maskesi

Kuru Cilt Maskesi adından da anlaşılacağı gibi kuru ciltte kullanabileceğiniz bir maskedir ve iki herbal ürünün birlikte kullanılmasıyla etki sağlanır herbal son dönemlerde üretici firmaların doğal ve içeriği bozulmamış bitkisel karşımlar için kullandığı bir takıdır hızlı bir şekilde bu üretim tekniği ne geçmektedirler. Cildiniz Kuru ise Piyasada markaların bu maskeye verdikleri ad Herbal...

Sayfayı Paylaş