Kuru fasulyeyi kaç dakikada haşlıyorsunuz kızlar?

G

Goncagul46

Forum Okuru
Kuru fasulyeyi kaç dakikada haşlıyorsunuz kızlar?

Kuru fasulye kaç dakikada haşlanır melek kadınlar kulübü kuru fasulye kaç dakikada pişer düdüklüde forumda.​

Arkadaşlar fasulyeyi kaç dakikada haşlıyorsunuz? Ben neden yapamıyorum anlamıyorum yaa. Bana tecrübeli ev hanımları yardımcı olabilir mi? Fasulyeyi pişirme aşamaları nelerdir? Güzel bir kuru fasulye yapmak için neler yapılabilir? Ben çok seviyorum kuru fasulyeyi gerçekten lezzetli bir kuru fasulye yapmayı da çok istiyorum.

Merhabalar
Yemek yapmak bir zevk işidir. Hele sevdiğiniz yemekleri yaparken daha bir özen gösteririz değil mi? Kuru fasulye kaç dakikada haşlanır? Sorusuna ayrıntılı cevap verelim. Kuru fasulye öncelikle gazı alınması gereken bir bakla gelir eğer gazını almazsanız yedikten sonra sıkıntı oluşabilir. Bir gece önceden ıslandığımız fasulyeye sonraki gün isteyen düdüklü tencerede ister normal tencerede haşlayarak yumuşatabilirsiniz. Ben Kuru fasulyeyi akşamdan ıslattıktan sonra gündüz düdüklüde 20 dakika harcadığım da tam pişirme kıvamına giriyor ama bu normal tencerede biraz daha uzun sürebilir tabii ki. Etli ya da sucuklu pişirerek harika leziz mi leziz kuru fasulye ortaya çıkarabilirsiniz. Yani dediğim gibi düdüklü tencerede 20 dakika yetiyor ama düdüklü tencereden düdüklü tencereye fark var pişirme süresi oynayabilir. İsterseniz düdüklü tencere hakkında bilgi sahibi değilseniz aşağıdaki konuyu da inceleyebilirsiniz. "Düdüklü tencere kullanmanın püf noktaları"

Geri