Kurutma makinesi tüy toplayıcı var mı kurutma makinem çok tüy topluyor

N

Nesime88

Forum Okuru
Kurutma makinesi tüy toplayıcı var mı kurutma makinem çok tüy topluyor

Kurutma makinesi tüy toplayıcı melek kadınlar kulübü kurutma makinesi neden tüy toplar forum'da.​

Arkadaşlar bir hafta önce çamaşır kurutma makinesi aldım beko'nun ama çamaşırları çıkardığımda acayip tüy topluyor kurutma makinesi neden ip toplar sizce ve buna nasıl bir çözüm bulabilirim fikirlerinizi bekliyorum. Bütün kurutma makinesi markaları tüy topluyor mu yani tüy toplaması bir özellik mi anlamadım ama çamaşırların türlerini olduğu gibi makinede buluyorum. Kurutma makinesi tüy toplayıcı olarak alabileceğim bir şey var mı buna engel olacak.

Merhabalar
Yani kurutma yaptığı için kurutma makineleri tamamının tüm toplama özelliği vardır. Yani benim bildiğim çamaşır makinesi için tüy toplama topları ya da aparatları var ama kurutma makinesi için tüy toplayıcı olduğunu bilmiyorum. Yani dilerseniz eğer kurutma makinesi çok tüy topluyorsa çamaşır makinesinde çamaşırlarınızı yıkarken tüy toplayıcı atabilirsiniz böylelikle yıkanırken tüyler toplanmış olur kurutma makinesine attığınızda tüy sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Özellikle evde kedi köpek evcil hayvan besleyenler için çok ideal bu tür toplayıcılar sizi ve böyle bir sorun varsa Trendyol gibi internet alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz.

Beyaz eşyalar bazen sizin için bir şanstır bazen uzun yıllar kullanırsınız bazen aldığınız yıl sıkıntı çıkarmaya başlar. Aşağıdaki linkte verdiğim başlık da bununla alakalı aslında "LG marka çamaşır makinesi neden sıkmıyor olabilir" konusuna detaylı bakmak için linki tıklayabilirsiniz.

Vallahi bizde Elektrolüx kurutma var evet tüy topluyor ama bi haznesinde biriktiriyor haftada bi kaç güne bir içinden kendim elimle temizliyorum.

Geri