Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)

Mishalisa

Hamiş Melek
Üye
Kuşlarımızın Fotoğraflarını paylaşalım :)
Merhabalar hanımlar hadi bizim canlarımız olan kuşlarımızın fotoğraflarını paylaşalım:oppucuk: Önce ben başlayayım ; Tanıştırayım bitanem boncuk :) :hıms::sarilma: Maşallah demeyi unutmayalım lütfen < Konu Resmi..>

gel kusum gel :) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kuşum Tüy döküyor normalmidir ? Kuşum Tüy döküyor normalmidir ?
Merhabalar benim kuşum çok titriyor halsiz sürekli uyuyor kaşınıyor kuşcuya götürdüm tüy dönemine girmiş dedi karın ağrısı yapar titremesi normaldir dedi vitamin verdi acaba bu belirtiler normalmi neyapabilirim
Soru-Cevap 0
Evde kuş bakımı nasıl olmalı ? Evde kuş bakımı nasıl olmalı ?
Uzun tartışmalar ve çok düşündükten sonra, siz ve aileniz eviniz için doğru evcil hayvanınızın bir kuş olduğuna karar verdiniz. Ancak, ne tür bir kuş seçmelisiniz ? Bu konu da kararsızsınız. Pek çok olasılık vardır: güvercinler, ispinozlar ve...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 5
Kuş gribi nedir belirtileri ve tedavisi nasıldır ? Kuş gribi nedir belirtileri ve tedavisi nasıldır ?
Kuş gribi, kuşlar arasında yayılır bulaşıcı bir grip türüdür. Nadiren insanlara zarar verebilir.Kuş gribi virüsünün birçok farklı...
Tüm Sağlık Konuları 0
Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur
Yavru kusum var erkek muhabbet nasil knusmayi ogrete bilirim??
Bilmedikleriniz 5
gel kusum gel :) gel kusum gel :)
Kizlar kusum var konusmayi ogrettim. Omuzuma geliyor. Gel gel gel kusum diyor:) ama sorun su hic omuzumdan inmiyor. Yemek yerken bile bende once yemegin basina geliyor. Agizdan yemek yemek istiyor. Bu aliskanliklarini nasil biraktiririm. Ve bazen...
Kuş Bakımı 0