Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kuşumaydın hahahay sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, sabah programlarının sevilen yüzlerinden Aydın bir dönem yüzünde ki şişliklerle magazin programlarına konu olmuştu. Şimdi ise 2013 yılının ilk albümü ile müzik marketlerde. Çıkış parçası olarak Hahahay adlı şarkısını seçen Aydın 'ın bu parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz..

< Konu Resmi..>

Güzellerin içinde sevdiğim odur
    Kalbim onun için tak tak vurur
    Aman nazar değmesin belli mi olur
    Düşmanlarım çatlıyor hepsi kudurur
    Sevdiğimi aldım
    Dediğimi yaptım
    Düşmanlara nisbet
    Yarimi sardım
    Çatlayın bakalım çat çat çat
    Patlayın bakalım pat pat pat

Kuşum Aydın Hahahay Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü

Adele İ Found A Boy Şarkı Sözü var mı? Arkadaşlar sizden acilen Adele İ Found A Boy Şarkı Sözlerini istiyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum cevabı vereceğinizi biliyorum :)
  2. Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü

Emre Aydın - Alıştım Susmaya Şarkı Sözü istiyorum duyun sesimi kızlar!
  3. Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözü Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri Müzik dünyasının başarılı ve sevilen isimlerinden Emre Aydın'ın seslendirdiği Beni Biraz Böyle Hatırla adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Dağılmış eşyalar dört bir yana, Sessizliğimiz uykusuzluktan değil, Toplasan iki kişi eder miyiz hala? Beni...
  4. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Emre Aydın Gülden Mutlu düeti Soğuk odalar sözleri Emre Aydın & Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkısı sözü Bu yazımızda sevilen sanatçı Emre Aydın'ın Gülden Mutlu ile yaptığı düet Soğuk Odalar adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı...
  5. Selena Gomez 'den A Year Without Rain Şarkısının Sözleri

Selena Gomez 'den A Year Without Rain Şarkısının Sözleri

Bu konu; Selena Gomez A Year Without Rain Sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun süre dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ile olan ilişkisiyle gündemde olan ancak ayrılan şarkıcı Selena Gomez 'in seslendirdiği A Year Without Rain şarkısının sözlerini bu sayfamızdan szilerle paylaşıyoruz... Oooh Oooh Ooooooohhhhhhh Ohhhhh Can you feel me When I think about you...

Sayfayı Paylaş