Kusursuz görünen yüzün sırrı

M

Misafir

Forum Okuru
Kusursuz görünen yüzün sırrı
kusursuz yüz, hatları, için, sırrı, sahip olmak ve dahası burada arkadaşlar.Şüphesiz ki her kadın, her daim kusursuz bir yüze sahip olmak ister ve her daim daha da güzel olmak ister. Peki bu sadece istmeekle olur mu; tabiki olmaz:) Bunları yaparsanız olabilir ama Melek'lerim:A

Spor yaptıktan sonra yüzünüzü su ve sabunla temizlemekten vazgeçin. Cildiniz egzersiz sonucunda zaten susuz kalmış olduğu için sabun ve su ikilisi daha da kurumasına sebep olur. İhtiyacınız olan tek şey alkolsüz bir tonik.
Cildiniz homojen bir renge sahip değilse bir kaba yarı yarıya buz gibi süt ve su koyun. Bir bez parçasını bu karışımda ıslattıktan sonra sırt üstü yatıp ıslak bezi 5 dakika yüzünüzde bekletin.
Acil bir durumda, sivilceniz yeteri kadar olgunlaşmışsa üzerine sıcak suyla ıslattığınız bir süngerle kompres yapın. Daha sonra her iki işaret parmağınıza ıslak bir kağıt mendil dolayarak sivilcenin çevresindeki deriye bastırın. Dikkat edin, sivilcenizi sıkmaktan bahsetmiyoruz. Yapmanız gereken ona kendiliğinden dişarı çıkma fırsatı tanımak. Ardından bu bölgeyi alkollü bir pamukla temizleyin.
Makyaja başlamadan önce cildinize nemlendirici sürün. Cildinizin nemi iyice emmesi için birkaç dakika bekledikten sonra parmak uçlarınızı teninize dokunun. Her hangi bir ıslaklık hissetmiyorsanız makyajınıza başlayın.
Fondöteninizi satın alırken renk denemenizi elinizin üstünde değil yüzünüzde ve boynunuzda yapın.
 
Üst