1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Kutsi - Aşk Payını Aldı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yollar arşınlanır,gözlerden uzakta sözler kurşunlanır,dillerden uzakta
    ziyan ettim ben,haram oldun sen
    sensizlikle kavgama geceler düşman(2*)

kendimi isyanda etti,kaderim yalnız kaldı
    aşk payını aldı
    gözlerim sensiz baktı,yalnızlık kapı çaldı
    aşk payını aldı(2*)​

Kutsi - Aşk Payını Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pay

Pay

Rüyada bölünen bir seyden kendi payiniza düseni aldiginizi görmeniz, bir ortakliga gireceginize veya bir kooperatife üye olacaginiza isarettir
  2. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  3. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  4. pırasalı pay

pırasalı pay

pırasalı pay MALZEMELER 125 gr yumuşamış margarin 2 yemek kaşığı yoğurt 2 adet yumurta 12 yemek kaşığı tepeleme un (2 su bardağı) 1 tatlı kaşığı tuz İçinin harcı için: 7-8 adet pırasa 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 yemek kaşığı katı yağ 1 su bardağı hazır çiğ krema 2 adet yumurta 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı karabiber HAZIRLANIŞI İsterseniz önce hamurumuzu hazırlayıp,...
  5. Pay Ölçer Nedir?

Pay Ölçer Nedir?

Pay ölçer nedir hatta kanunuda varmış bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş