1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Kutsi - Aynadaki Yazın Karşılığı Benim (2008)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim

Söz - Müzik: Kutsi
    Aşık Olmaya Yemin Ediyorum
    Söz - Müzik: Rıfat Güneş
    B Planı
    Konuşmayacağım
    Ağlama Kalbim
    Söz - Müzik. Kutsi, Ceyhun Çelikten
    Mutlumusun Güzelim
    Söz - Müzik: Kutsi
    Aşk Celladı
    Söz: Annan Fırat Müzik. Erman Tazegül
    Helal Etmiyorum
    Veda Filmi
    Söz - Müzik: Adnan Fırat
    Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim Karaoke
    Söz - Müzik: Kutsi​

Son düzenleme: 25 Temmuz 2008
Kutsi - Aynadaki Yazın Karşılığı Benim (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 ilkbahar yaz

2008 ilkbahar yaz

High-Performance Kumaşlar, Dantel, Kuşak ve Nakış Detayları ile Süslenecek. İşte 2008 İlkbahar-Yaz Şekil Verecek Ayrıntılar… 2008 İlkbahar-Yaz sezonuna şekil verecek ayrıntılar belirlendi. Sezonda high -performance kumaşlar dantel, kuşak ve nakış detayları ile süslenecek. Emprime daha da yayılmış şekilde devam edecek ve elbise popülerliğini koruyacak. Dokuma ve örme kumaşlar beraber...
  2. Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz

Koton 2008 İlkbahar-Yaz'ına dünyanın önde gelen podyum mankeni Heather Marks ile merhaba diyor. Marks'ın güzelliğiyle bütünleşen koleksiyonda birbirinden renkli, şık ve zarif kıyafetlerle keyifli bir ilkbahar-yaz bizi bekliyor. 2008 İlkbahar-Yaz'ı Kadın Koleksiyonu'nda; Çiçekler ve Tomurcuklar, Urban Safari, Feminen - Maskülen, Marine, Siyah & Beyaz, Puantiye gibi trendleri öne çıkaran...
  3. 2008 İlkbahar/yaz makyaj trendleri

2008 İlkbahar/yaz makyaj trendleri

2008 İlkbahar/yaz makyaj trendleri Makyajda yazın görünümü belli oldu. Öne çıkan makyaj trendleri arasında, gözlerde simli tavuskuşu ve gök mavisi tonları bulunuyor. Sephora'nın önümüzdeki yaz için derlediği makyaj trendleri arasında, göz farında 60’ların etkilerini öne çıkartan mavi tonlu canlı renkler, dudaklarda kiraz kırmızısı rujlar, yanaklarda “kızarmış” etkisi veren...
  4. 2008 Yaz Modası Elbiseler

2008 Yaz Modası Elbiseler

2008 Yaz Modası Elbiseler 2008 yaz modası uzun elbiseler, V yaka elbiseler, çiçek desenli elbiseler ve flapper tarzı elbiselerden oluşuyor 2008 yaz modasına ayak uydurmak için elbise almayı unutmayın Evet 2008 yaz modasında cıvıl cıvıl elbiseler giymeye hazır olun Yukarıdaki modeller satılan Valentino, D&&, Chloe ve Blugirl markalarının 2008 yaz modelleri 2008 yaz modasında en çok...
  5. beni aya uçur (2008)

beni aya uçur (2008)

Beni Aya Uçur (2008) Fly Me to the Moon FragmanYorumlarGaleri Vizyon tarihi: 5 Eylül 2008 Yönetmen: Ben Stassen Müzik: Ramin Djawadi Senaryo : Domonic Paris Tür: Animasyon, Macera, Aile Yapım: Belçika 2008 84 dakika (Renkli) Dil: İngilizce Internet adresi: www.flymetothemoonthemovie.com/ Kahraman olmak isteyen sinek Nat, 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye...

Sayfayı Paylaş