***kutsi***fan club

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
***kutsi***fan club
yasemin ergene kutsi yasemin ergene ve kutsi ergenenin düğünü düğünü düğün
3413.jpg

KUTSİ

Gerçek İsmi Ahmet Kutsi KARADOĞAN.Malatya doğumlu. 16 Mart 1973

Babasının İsmi : Şinasi

Annesinin İsmi : Hatice

Kız Kardeşi : Müge

Ayrancı Lisesi Mezunu.
Edebiyat Öğretmeni olduğunu duydum.
Öğrecilik zamanlarında bir gitarı olmasını isteyen Kutsi o zamanın ücreti biraz pahalı olduğundan alamıyormuş.

3412.jpg

Ankara'da birgün arkdaşını beklerken bir magzanın önünden geçkerken magazada güzel bir gitar görüyor ama 400 bin lira olan gitarı alamıyor. magaza önünde bulunan satıcıdan kazı kazan alıyor ve 500 bin lira çıkıyor ve gitarı hemen alıyor. Böylece müzik hayatında büyük bir adım atmış oldu. İlk başlarda ufak yerlerde gitar çalıp şarkı söleyen Kutsi daha sonraları daha büyük yerlde çalmaya başlamış. 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul'a gelen Kutsi yaptığı albümle tutulmuyor tabi o zamanlar tek başına yapmak kolay değil. Kutsi'yi keşvedeb ise Erol KÖSE oluyor. 2000 yılında 12 şarkıdan oluşan 'AŞK PAYINI ALDI' albümüyle çıkış yaptı. Ve böylece ismini duyurdu. Uzun süre albüm yapmayan kutsi 2005 yılında 'SANANE' albümüyle mükemmel bir çıkış yaparak hayranlarıyla kavuştu. Bu albümde önemli olan 16 şarkınında hepsinin Kutsi'ye aittir. Daha sonraları Kral Tv de İlanı Aşk programıyla birkez daha karşımızdaydı ve sonrada Doktorlar dizisi ile bize birkez daha süpriz yatpı. Doktorlar dizisinde başrol oynarken 'Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor' albümüyle en güzel şekilde bizlerle oldu.

kutsi1it3.jpg

kutsi2zl4.jpg
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]filmin sonu gibi yaşıyorum seni [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]yasakların gunahların bırak bana kalsın [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]eski bir çığlık gibi hala aklımdasın [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]seni unutmama izin verme[/FONT][/FONT]​

[FONT=Lucida Handwriting, Cursive][/FONT]

[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]ilan-ı aşk ediyorum [/FONT][FONT=Lucida Handwriting, Cursive]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]benimle evlenirmisin [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]beraber yaşlanmaya bir kalemde [/FONT]
[FONT=Lucida Handwriting, Cursive]söz verirmisin[/FONT]
[/FONT]

[FONT=Lucida Handwriting, Cursive][/FONT]

1zqy87n.jpg

118elqu.jpg

aLbüm İçeriği

1. Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim
2. Aşık Olmaya Yemin Ediyorum
3. B Planı
4. Konuşmayacağım
5. Ağlama Kalbim
6. Mutlumusun Güzelim
7. Aşk Celladı
8. Helal Etmiyorum
9. Veda Filmi
10. Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim Karaoke

Kutsi - Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim - Şarkı Sözleri
Aynadaki yüzünün karşılığı benim……..Gördün mü sevgilim buna sevda diyorlar
Uğrunda can veriyorlar
Bu aralar bişeyler oluyor dünyamda
Birkaç bişeyi kafama takmışım hiç sorma…Üstümün başımın kusuruna bakma
Sensizliğe henüz alışamadım
Ne olur benim için huzuruna bozma
Nedir bu severim diye hiç yorulma…

Gözlerin kalbindekini anlatıyor
Sensizliğe henüz alışamadım
Eve dönünce beni düşünme
Senden son isteğim var tanıştığımız günü unut …

kutsijj9.jpg

TRABZONLU BİR GÜZEL...
Bu arada ünlü çiftin 8'in uğuruna inandıkları için böyle bir düğün tarihi aldığı konuşulurken çok merak edilen Sinem Bayraktutar'ın fotoğrafları Bugün'ün mgazin ilavesi Saklambaç yayınladı. "İlan-ı Aşk", "Ağlama Kalbim", "Aşkın Gururu" gibi Kutsi'nin çok sevilen şarkılarının ilham perisi olan Sinem, 34 yaşında. Düğün organizasyonları yapan bir şirketi bulunan Sinem Bayraktutar, aslen Trabzonlu... Ancak Ankara'da eğitim gören Sinem, uzun süredir Kutsi ile birlikte aynı evi paylaşıyordu.

2008-08-08_kutsi_sinem_sevgili_002.jpg
2008-08-08_kutsi_sinem_sevgili_001.jpg
2007-11-30_kutsi.jpg

Kutsi, uzatmalı aşkı Sinem Bayraktutar ile 28.08.2008 tarihinde dünyaevine girecek.
MAGAZİNCİ.COM 27 HAZİRAN TARİHİNDE YAZMIŞTI...
"KUTSİ, ASKERE GİTMEDEN NİKAH MASASINA OTURACAK"

Mgazinci.com, 27 Haziran tarihinde duyurduğu özel haberinde şöyle demişt.:
"Kutsi askere gitmeden damat oluyor..35 yaşındaki Kutsi Ağustos ayının sonunda şarkılarını yazdığı büyük aşkı ve 1 yılı aşkındır nişanlı olduğu Sinem Bayraktutar ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor."

kutsi_dugun1_250x.jpg

Kutsi’nin Sinem Bayraktütar’la hayatını birleştirdiği düğün gecesinde gözler Yasemin Ergene’yi aradı…

Tüm sanatçı arkadaşlarını ve Doktorlar dizisi oyuncularının tam kadro katıldığı düğünde Yasemin Ergene’nin olmaması dikkat çekti…

Cevap: ***kutsi***fan club

Fan clubın hayırlı olsun canım ilk ziyaretçin geldiii:)Ben de Kutsinin sesini çok beğenirim nikanımda Kutsinin bir parçasıyla dans etmiştik:)
wwwyeniresimcomrenklipaop1.jpg

Cevap: ***kutsi***fan club

canım arkadaşım hoş...çıçeklerde çok guzel teşekkur ederımm

Edebiyat öğretmeni değil. Dedesinin edebiyat öğretmeni Ahmet Kutsi Tecer imiş. Dedeside Ahmet Kutsi Tecer'i çok severmiş bu yüzden torununa Kutsi adını vermiş.

Geri