1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kutsi kiminle evli kızlar yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kutsi evleneni baya oldu ama acaba kiminle evli hiç rastlamıyoruz magazin gündeminde de kutsiye. Harbi on numara adam ya, Allah banada böyle bi koca nasip etsin :D:D Tamam sanatçı da olabilir :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir... Şarkıcı Kutsi Dokuz yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sinem Bayraktutar'la hayatını birleştirdi.

kutsi kiminle evli kızlar yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zincirini yazar mısınız

Canlıların Besin Zinciri Beslenme basamağı; bir ekosistemdeki beslenme zincirinin aşamalarından her davranışlarına göre değişik basamaklarda sıfırlandırılır. İlk ve en alt basamakta fotosenaaayoluyla kendi besinini kendisi üretebilen yeşil bitkiler ( üreticiler) bulunur. Bitkiler ya da bitkisel ürünler, ikinci basamaktaki otçul hayvanlar tarafından yenir. Üçüncü basamakta, otçulları yiyen...
  2. Nihat altinkaya kiminle evli

Nihat altinkaya kiminle evli

Nihat alptug altinkaya aralik 2010 da imre altinkaya ile evlenmistir. Gectigimiz aylarda melek isminde bir kiz cocugu sahibi olmuslardir.
  3. Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Önemli Mucitler kimlerdir yazar mısınız

Selam arkadaşlar acaba aranızda mucitler hakkında bilgisi olan var mı? Önemli Mucitler kimlerdir ben merak ediyorum biliyorsanız yazın.
  4. Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız

Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız

Selam arkadaşlar acaba sizler bana Önemli İcatlar Ve Mucitleri kimlerdir yazar mısınız? Yani hangi icat ne kadar önemli ve o icadı kim bulmuş lütfen yardımcı olun:S
  5. Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

Kutsi Rol Arkadaşıyla Aşk mı Yaşıyor?

kutsi haberleri, kutsi huzur sokağı, kutsi feyza çıpa Sevgili melekler, Huzur Sokağı'nin iki oyuncusu ile ilgili bir aşk iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre başrol oyuncusu Kutsi ile dizide İlker karakterii canlandıran Feyza Çıpa birlikteler. Şarkıcı Kutsi 8 yıl büyük aşk yaşadığı Sinem Bayraktutar ile 2008’de evlenmişti. 2009’da da kızları Ceylin Ada doğmuştu. 2 hafta önce bu evliliğin...

Sayfayı Paylaş