Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

küvetten koltuk olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç tasamlar Tasarım koltuk modelleri

Küvet şeklinde koltuk modeli hiç aklınıza gelir miydi meleklerim. Ben gördüğümde çok yaratıcı buldum. Bu tasarım banyo küvetinin konforunu yaşamak ve yaşatmak isteyen bir tasarımcının aklından çıkmış. Savon isimli bu tasasımda, aslan ayaklı döküm bir banyo küvetinin bir kenarı boşaltılmış ve zemin kısmında döşeme kullanılarak rahat bir oturum sağlanmış. Küvet modası artık heryerde.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

küvetten koltuk olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sığınağı olur musun yüreğimin?

Sığınağı olur musun yüreğimin?

Sabah kuş sesleriyle açtı gözlerini, Recep hala uyuyordu..büyük ihtimalle her yeri de ağrımıştı.. Gülümseyerek ona baktı genç kız. O kadar garip geliyordu ki şu an içinde bulunduğu durum.Bir yanı ne büyük aptallık benim burada ne işim var diyordu diğer tarafı ise huzurluyum bundan daha güzel bir sebep var mı ortada diye soruyordu kendine. Saat daha erken olduğu için Recep’i uyandırmak...
  2. Bebek olur mu ? ! ?

Bebek olur mu ? ! ?

Son zamanlarda okuduğum en komik öğrenci fıkrası... Gerçekte yaşanmasını istemediğim ama fıkraya konu olunca komik olmuş... Bebek olur mu ??? Kucuk kiz sinifta Fen Bilgisi dersinde birden parmak kaldiriverdi: "Ogretmenim ben bisey sormak istiyorum!!" "Evet seni dinliyoruz..?" "Benim anneannemin bebegi olur mu???" Ogretmen tabi cok sasirmis ama...
  3. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...
  4. Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdiven kitaplık kitaplık örneği Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.
  5. sizce olur mu?

sizce olur mu?

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.

Sayfayı Paylaş