Etiketler:
  1. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Kuzulu bebek beresi

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında sorgu tarafından paylaşıldı.

Yeni yaptım arkadaşlar,her ne kadar mevsimi olmasa da kışa hazırlık.Kuzularımız üşümesin diye :)

Ekli Dosyalar:

Kuzulu bebek beresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tığ işi çocuk beresi&kardan adam modeli

tığ işi çocuk beresi&kardan adam modeli

kardan adamlı kazak Kış kapıda.Beresiz çocuk olmaz.Örün çocuğunuz sevinsin,görenler hazır zannetsin.Hamarat melekler iş başına:) Yapılışı: Lacivert ip ile 9 ilmekle başlanır. İlk sıra ters örülür. İkinci sıraya geçince bir ilmek düz örüp, bir ilmek şişe ip dolanır. Yani deliksiz gizli artırılır. Sadece düz sıralarda bu işlem yapılır. Artırma ilmek sayısı 13 oluncaya kadar devam edip...
  2. Prenses lea beresi

Prenses lea beresi

Görünümü çok ilginç..Yapımı kolay..Hiç bu modeli görmemiştim..Kızıma örmeyi düşünüyorum.Örün sizde prenses lea gibi giyin..Yapanlara kolay gelsin:) Malzemeler: Nako Angoramatik, Şiş No: 5.5 Yapılışı: 70 ilmek başlanır.12 cm düz örgü örülür.Sonra üç ilmekte bir kesilir.Dört sıra örülür.Bu sefer iki ilmekte bir kesilir.Tekrar dört sıra örülür ve iki ilmekte bir kesilir.İlmekler...
  3. Uğur böcekli Bebek beresi

Uğur böcekli Bebek beresi

Çok şirin bir bebek beresi uğur böcüğüde harika durmuş.:)
  4. Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

Ponponlu Bebek ve Çocuk Beresi Yapılışı

bu konu ponponlu bere yapılışına yer vermektedir. Çocuklar için ponponlu berenin yeri çok farklıdır. Her zaman için ponpon detayı modele ayrı bir şirinlik katar. Küçük bebeği ve çocuğu olanlar için rengi tamamen zevkine kalan ponponlu bere modeli ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Örgümüzü yapmaya şişimize 48 ilmek atarak başlıyoruz.Örgü bere ve şapka modelleri nde genelde...

Sayfayı Paylaş