L koltuk yerleşiminde dikkat edilecek hususlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
L koltuk yerleşiminde dikkat edilecek hususlar
Ev dekorasyonunuza yepyeni dokunuşlarda bulunmaya hazır mısınız? Birbirinden güzel oda görünümlerini yakalarken aynı zamanda oda şeklinize göre dekorasyon ayrıntılarını göz önüne almanız gerekliliğini asla kulak arkası etmemelisiniz. Odanız dar ise L tipi yerleştirebilme rahatlığındaki köşe oturma grubu modelleri ile şık görünümlü oda görünümleri yakalayabilmeniz mümkün olabilmektedir.

İstikbal-Star-Köşe-Takımı.jpg


Dar oda dekoru nasıl yapılır sorusunun da bir nebze cevabı olabilen L tipi oturma grubu yerleşim düzeni ile hem daha derli toplu hem de daha düzenli bir yerleşim planı ile baş başa kalabileceksiniz. Oda görünümlerinizde aradığınız estetik etkiyi yakalamak istiyor ve düzenli görünümleriniz için köşe gruplarındaki modernliği en sıcak sohbet alanı yerleşimi şeklinde sunmak istiyorsanız üstteki resim oldukça hoş bir tercih olabilecektir.

neris-ahsap-kose-takimlari.jpg


L tipi oturma düzenini gözler önüne seren üstteki görünüm zenginliği de beğenilebilecek bir tasarımdır. Rengi ve kullanışlılığı ile fonksiyonel bir görünümden selam veriyorcasına karşımıza geçmişe benziyor üstteki görünüm. en beğenilen oda görünümlerinde L tipi koltukları nasıl yerleştiririm de köşeyi odanızda merkez noktası tespit ederek o kısıma yerleşimin en düzgün olacağı koltuk köşelerini denk getirmeniz yeterli olabilecektir.

pralin-köse-koltuk-takimi.jpgOda şekline göre sağa ya da sola dayama yapılarak yerleştirilen bu koltuk düzeni zaten salonların şeklinde göre form kazanabilmektedir. Dinlenme köşenizi de bu koltuk takımı tercihleri ile ideal hale getirip tercihlerinizde iyi ki deme fırsatını yakalayabileceksiniz. Yeni sezonda en modern L tipi koltuklara odalarınızda yer açmaya var mısınız?

TOSCANA-VOL5-2.jpg
VOGUE.jpg
 
L koltukların kullanışını çok seviyorum. Hem odayı daha tasrruflu kullanıyorsun hemde odaya modern bir hava katıyor. L koltuk modellerinin hepside çok şık paylaşım için teşekkürler
 
Geri
Üst