La Roche posay anthelios xl güneş kremi nasıl kullananlar var mı?

B

Birsencanan

Forum Okuru
La Roche posay anthelios xl güneş kremi nasıl kullananlar var mı?

La Roche posay anthelios xl kullananlar melek kadınlar kulübü la roche posay anthelios xl güneş kremi forum'da.​

Güzel bir güneş kremi arıyorum kızlar cildime uygun yağlıdır biraz cildim. Hatta size bir ürün danışacağım fikrinizi almak istiyorum. La roche posay anthelios xl güneş kremi bu ürünü alıp kullananlar var mı acaba nasıl bir güneş kremi. Fiyatı nedir nasıl ve nereden alabilirim?

Merhabalar
La Roche posay anthelios xl güneş kremi sizin için araştırdım arkadaşım. Beyaz ve ten rengi olarak iki türü var. Sürdüğünüz zaman yağlı bir his bırakmaz. Spf 50 yüksek koruma sağlayan bir güneş kremi. Her güneş kremi gibi gunese çıkmadan en az 30 dk önce cildinize yedirin. Kullanıcılar en çok yağlı his bırakmama ve kolayca sürümünü begenmisler. Yağlı ciltler bile kullanabilmekte iken üstelik sivilce de yapmaması ile çok sevilen bir güneş kremi. Tabii cildinizin yapısı için doğru ürünü de tercih etmeniz gerekir. Eğer çok makyaj yapmıyorsanız markanın renksiz olanını tercih edin derim. Makyaj yapanlar ten rengini tercih edebilirler.

Farklı seçenekleri görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Güneş kremleri ve markalarını aşağıdaki yazımızın linkinden bulabilirsiniz. "Güneş kremleri markaları ve fiyatları" merak ettiğiniz ya da fiyatını öğrenmek istediğiniz bir güneş kremini yazımızda bulabilirsiniz.

Geri