Laboquick ovülasyon testi kullanmalı mıyım kullanan var mı

O

ovlsyn

Forum Okuru
Laboquick ovülasyon testi kullanmalı mıyım kullanan var mı
Kızlar tam olarak benim adetlerim büyük sıkıntılı günü gününü ayı ayını tutmuyor bunun için yumurtlama zamanımı net olarak bilmem gerekiyor. Bende 1,5 yıldır bebek sahibi olmak istiyorum. Şimdi yumurtlama günlerimin ne olduğunu öğrenmek için de bilindik yöntemlerin haricinde malesef teste ihtiyacım var. Bu testlerden hangi markayı almalıyım forumlarda gezerken laboquick ovülasyon testi olduğunu görtüm kesin sonuç veriyor mu bunu kullanabilir miyim bana yardımcı olur musunuz lütfen. Hepinizi seviyor, ve istediğiniz bebeklere bir an öce kavuşmanız için sizlere de mm ye de dua ediyorum. Allah, yar ve yardımcımız olsun. Amin

Selamlar, evet bu testi kullanabilirsiniz Türkiye de satılan bir ürün bu ortalama içinde 50 adet test var ve fiyatı 60-80 tl arasında değişiyor bazı büyük sitelerde fiyatların ara ara düştüğünü görüyorum. Bu aslında sizin idrarınızdaki LH denilen hormonu tespit ediyor. Bunun için gündüzleri onbir öğleden sonra üç buçuk ve akşam saat on da testi iki kere yapabilirsiniz ve bu testlerin arasında kesinlikle sekizer saat olması gerekiyor. Tabiki bu testi yaparkende biraz sulu şeyler kullanmayacaksınız hoş zaten ilacın yani testin içinde her türlü kullanımı ile ilgili bilgiler var.

Geri