Ladin Mobilya'nın En Şık Duvar Üniteleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Ladin Mobilya'nın En Şık Duvar Üniteleri
Oturma odalarında kaliteli ortam zenginlikleri yakalamak istiyorsanız duvar ünitesi değişimlerinde bulunarak bu hayalinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Ladin Mobilya'nın kalitesini odalarınızda hissetmek istiyorsanız Ladin Mobilya mağaza ziyaretinde bulunarak istediğiniz dekoratifliği gerçekleştirme fırsatı edinebilirsiniz. Ladin Mobilya'nın en çok tercih edilen duvar üniteleri arasında yer alan prizma, rixos, lale ve hayal duvar üniteleri son zamanların en çok tercih edilen duvar üniteleri arasında kendini göstermektedir.

dekoratif-duvar-ünitesi.jpg
p1853.jpg
Prizma duvar ünitesi: Bu duvar ünitesinde üst kısımda yer alan kitaplık bölümüne kitaplarınızı dilediğiniz şekilde dizebilir; alt kısımdaki dekoratif yükseltili raf kısmına dilediğiniz biblo yerleştirmesi gerçekleştirebilirsiniz. Açılıp kapanabilir özelliği bulunan ve kapaklarındaki görsel zenginlik ile odalarınızada şık görünüm oluşturacak olan bu duvar ünitesi modeli krem, kahve tonlarında koltuk takımı olanlar için tam bir takım oluşturmaya yardımcı olacaktır.

r1943.jpg
Rixos duvar ünitesi: Tıpkı prizma duvar ünitesi modeline benzeyen bu duvar ünitesi modeli de odalarınızda estetiksel görünümler yakalamanıza yardımcı olacaktır.

ruyaduvar.jpg

Hayal duvar ünitesi: Bu duvar ünitesi tercihini kapalı kitaplık ya da saklama bölümleri tercihi ile gerçekleştirmek isteyenlerin seveceği bir duvar ünitesi modelidir. Raflarında dekoratif bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacak bu duvar ünitesi modeli beyaz tonun yoğun kullanımı ile odalarınızda ferah geniş ortam zenginlikleri yakalamanıza yardımcı olacaktır. Benim Ladin Mobilya'daki favorim bu model. Ya sizin ki?
 
Geri
Üst