1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Lale Devri dizisi takıları

  Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  dizi takıları lale devri takıları Lale Devri, dizi konusunun yanı sıra oyuncuların, şık ve görkemli giyim kuşamları ile takılarıylada oldukça ilgil gören bir diziler arasında Melek'lerim. Şahsen ben dizi konusunu beğenmiyor ama giyilen ve takılan herşeyi gerek beğendiğim için, gerek ise feyz almak için takip ediyorum Melek'ler:)
  Sevgili Melek'ler, şimdi gelelim, Lale Devri'nin şık takılarına :)

  [​IMG]

  Dizinin geçen bölümlerinde, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem'inin yeşil zümrüt yüzüğünü, Lale Devri dizisinin Zümrüt Sultanı'nın göğsünde gördük Melek'ler:)


  Necip Bey'in Zümrüt Hanım'a hediyesi olan bu şık kolye, İkbal Hanım'ı hem kızdırdı, hem de kıskandırdı Melek'ler:)

  Bu arada Melek'lerim, aldığımız dizi haberlerine göre Lale Devri'nde Muhteşem Yüzyıl takılarından bazıları kullanılıyormuş:)


  Gel gelelim, Lale Devri'nin diğer şık takılarına Melek'ler:)


  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

   
Lale Devri dizisi takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Lale Devri çocuklarıyız biz:)

  Lale Devri çocuklarıyız biz:)

  Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x640. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.640x480. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x751. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.
 2. Sibel Can-Lale Devri

  Sibel Can-Lale Devri

  Çok geç kalmisiz canim Vakit bu vakit degil Eski radyolar gibi Çatiya saklanmis ask Öyle sanmisiz canim Artik ölümsüz degil Leylayla Mecnun gibi Çoktan masal olmus ask Lale devri çocuklariyiz biz Zamanimiz geçmis Ask sarabindan kimbilir en son Hangi sansli içmis Ben derim unutma iftihar et Sevmeyenler utansin Asksizliga mahkum edildiysek Bu dünya yansin
 3. Lale Devri gelinlikleri

  Lale Devri gelinlikleri

  lale devri kıyafetleri lale devri gelinlik devrindeki gelinlik lalenin gelinliği devrindeki lalenin gelinliği Anneane'lerimizin ve babaanne'lerimizin zamanın da gelin kızların giydikleri gelinlikleri hiç merak ettiniz mi? :D:D İşte siz meraklı Melek'lerime ninelerimizin zamanında ki gelinlik modelleri :):)
 4. Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

  Osmanlı Devleti - LALE DEVRİ

  osmanlı devleti lale devri osmanlı devletinde lale devri devleti osmanlıda OSMANLI DEVLETİ Osmanlı Devleti,Devlet Yapısı,Padişahları Lale Devri LALE DEVRİ Türkiye târihinde Pasarofça Antlaşması ile Sultan Üçüncü Ahmed Han'ın tahttan indirilmesi (1730) arasındaki dönem. Lâle Devri, Osmanlı Sultanı Üçüncü Ahmed Han (1703-1730) ve Vezir-i âzam Nevşehirli Damad İbrahim Paşa zamanında...
 5. lale devri dizisi faciası

  lale devri dizisi faciası

  benim en çok sinir olduğum.lale devri dizisi çınarın karısı öldükten sonra baldızıyla beraber olması sonrada annesini bulduğu toprakla ilişki yaşaması ve bu ilişkilerinden 2 çocuğu olması saçma.zincirleme trafik kazası gi birşey.:küstüm:

Sayfayı Paylaş