LALEZAR İyiki doğdun

M

Misafir

Forum Okuru
LALEZAR İyiki doğdun
yaspasta4-5794.jpg

Sevgili LALEZAR, iyi ki doğdun:)

Sevdiklerinle birlite, nice sağlıklı, mutlu, sevgi ve huzur dolu seneler... :ohoh:

Hayallerin gerçek olsun, yüzün şen olsun, kalbin huzur ve sevgiyle dolsun, kulakların hep sevgi sözleri duysun, doğum günün kutlu olsun :kiss:

Seni Seviyoruz...

Meleklermekani.com - Yönetimi

:havai::havai::havai::havai:

MUTLUUUUU YILLLARRRR LALEZARRRR :))))))) YENI YASIN SANA SANS GETIRDI BAK BEBISINLE BIRLIKTE GIRIYOSUN, NE MUTLU SANA :) SAGLIK VE MUTLULUKLA NICE YASLARA CANIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUNNNNN
......
:yeah:

Ayyyy kızlar yaaaaaa duygusala bağlıcam şimdi :)

Çoooooooooooooooooooooooook teşekkarler Allahım hepimize uzun sağlıklı ömürler versin inşallah....

Rüyacım benim için bir topic açmışsın acayip mutlu oldum ve duygulandım, Allahımda seni hep mutlu etsin inşallahhhhh :)

Esdecim evet canım benim rabbim bu doğum günümde en büyük hediyemi vedi bana....

İsteyen herkese de nasip etsin inşalahhhhhhhhhhhhhh :)

canım benim doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara... Allah sana en güzel hediyeyi yolladı:) sonraki doğum günlerini doya doya birlikte kutlamanız dileğiyle...

Canımm iyi ki doğmuşsun ne tatlı bir melek olmuşsun. Nice yıllara sevdiklerinle birlikte inşallah. ♥♥♥:yeah:

iyiki doğdddunn laleeeeeeeezarrr :yeah: iyiki doğddddun iyiki doğdunnnnn mutlu yıllar saaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnaaaaaaaaaa:kedi::kutlama:

doğum günün kutlu olsun lalezar ablaaa nice mutlu yıllaraaa herşey gönlünce olsunn :kedi:

canım benim doğum günün kutlu olsun, sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllara... Allah sana en güzel hediyeyi yolladı:) sonraki doğum günlerini doya doya birlikte kutlamanız dileğiyle...

Canımm iyi ki doğmuşsun ne tatlı bir melek olmuşsun. Nice yıllara sevdiklerinle birlikte inşallah. ♥♥♥:yeah:

Çok teşekkür ederis canlarım benim, inşallah hep birlikte nica uzun sağlık ıllar geçirelim inşallah :)

:dogumgunu:

Lalezar bu doğumgününde en güzel hediyeyi Yüce Allah sana verdi.Ne mutlu sana..Sağlıkla o güzel hediyeyi bağrına basar,mutluluğuna mutluluk katarsın inşaallah..

Doğum günün kutlu olsun arkadaşım...

:kiss:

Geri