Laminant Parkenin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Laminant Parkenin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?
laminant parke
laminant parkenin kalitesi
Sevgili melekler, evinizde yapacağınıa değişikliklerin ilk basamağı olan yer kaplamalarını değiştirirken, seçeceğiniz parkenin kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. Ancak laminant parke kalitesi bakarak anlaşılmaz. Laminant parkelerin kalitelerini belirleyen unsur devir sayısıdır. Kaç devir olduğu laminat parke üzerindeki koruyucu tabakanın dayanıklılığını belirtir. Devir laminatta 31 devir, 32 devir vb. çeşitlere ayrılır.parke-c4.jpg
Eğer döşenecek mekan bir ofis veya mağaza ise, kullanılacak laminat parkelerde devri, sınıfı dayanıklılık açısından önemlidir. Laminat parkeyi evinize döşeyecekseniz çok iyi bir malzemeye ihtiyacınız yok.

Tüm mekanlar için laminat parke seçerken parkeyi katalogdan seçmek yerine mutlaka görerek inceleyin. Yüzeyinde, birleşim yerlerinde boşluk veya seviye farkı olmamasına dikkat edin.

Laminatta çok fazla yerli üretimle birlikte Çin’den, Uzakdoğu’dan gelen malzeme de piyasada bulunur. Kaliteli bir yerli malı tercih etmeniz daha uygundur.

Sonradan sorun yaşamamak için laminat parkenizi güvenilir ve uygulamadan sonra da teknik destek alabileceğiniz bir firmadan almanız önerilir.
 
Üst