Lanolin krem pişiğe faydalı mı kullananlar yazabilir mi?

C

Can_su00

Forum Okuru
Lanolin krem pişiğe faydalı mı kullananlar yazabilir mi?

Lanolin krem faydaları melek kadınlar kulübü lanolin krem ne işe yarar forumda.​

Sık sık pişik oluyorum yaz kış fark etmiyor. Bunun için etkili bir krem arıyorum. Lanolin krem nasıl bu konuda. Nette bir yerde gördüm de pişiğe iyi geliyor mu acaba? Lanolin krem faydaları nelerdir? Kullanan ve fayda gören var mı? Öyle bir krem olmalı ki yaz kış yanımda çantamda taşımalıyım onu.

images (17).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Lanolin krem içeriğindekilere değinelim önce bu krem koyun ya da keçi yününden elde edilen doğal bir kremdir. Doğal bir içeriğe sahip olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle emziren anneler lanolin kremi çatlayan ve yara olan meme uçlarında rahatlıkla kullanılabilir. Elbette bu krem kaşıntı, pişik, çatlaklar gibi durumlarda tercih edilir. Pişik için harika doğal icerikli bir krem. Lanolin krem faydaları da bu yönde. Lanolin kremi emziren anneler daha çok öneriyor hem koku hem tat yok bu da bebek için güvenilir.

Ayrıca pişik kremi olarak Bepanthol pişik kremini de tercih edebilirsiniz ben bebeklerim doğduğundan beri kullanıyorum çok memnunum. Dilerseniz aşağıdaki linkten "yetişkinlerde pişik nasıl geçer" konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Geri