1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Lara - Yüreğimde Sen Varsın

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ekmeğim çorbam gibisin sıcak İçtiğim sigaram gibisin efkârlı Kadehimdeki şarap gibisin
    Hey deli yar

Ellerimde ellerin
    Gözlerimde gözlerin
    Sıcak yaz gecelerimde
    Hayalimde sen varsın

Ellerimde ellerin
    Gözlerimde gözlerin
    Sıcak yaz gecelerimde
    Hayalimde sen varsın

Dağlar yerinden oynasa da
    Aka sular durulsa da
    Dünyam karanlık olsa da
    Güneşimde sen varsın
    Yüreğimde sen varsın

Nefesimde nefesin var
    Dudaklarımda dudakların
    Sıcak yaz gecelerimde
    Hayalimde sen varsın

Nefesimde nefesin var
    Dudaklarımda dudakların
    Sıcak yaz gecelerimde
    Hayalimde sen varsın

Dağlar yerinden oynasa da
    Aka sular durulsa da
    Dünyam karanlık olsa da
    Güneşimde sen varsın
    Yüreğimde sen varsın

Lara - Yüreğimde Sen Varsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen varken seni özlemek!

sen varken seni özlemek!

İnan hiç yoktun bugün aklımda... Ne dün, nede dünden önce ki gün... Alışılmışlığımla sarmaş dolaştın içimde, beynim sana dair özlemlerle uyuşmuş asalakça umursamaz tavırlar sergiliyordu hayata ve senin yokluğunun içinde özlenmeyi de aşmış bir yalandan ibarettin; Kimselere ispatlayamadığım içimde ki büyüyen bir kız çocuğuydun. Bazen gecenin bir vakti uyandırıp beni saçlarını ördüğüm hani...
  2. Lara - Zararın Var

Lara - Zararın Var

Ayrı ayrı yerlerde Olmamızın anlamı var Seni sevmem yanlıştı Kârın yok hep zararın var Geçen onca yıllara mı yanayım Sahte sevgilerden değil Gerçeklerden yanayım İnan bana senden kalan Herşeyi sana verdim Senin yalan aşkını ben Uyanmasaydım yerdim __________________
  3. Demir Demirkan - Sen Varsan

Demir Demirkan - Sen Varsan

tan ağrıyor tanrı ağlıyor kısık gözlerim yanık yanık tan ağrıyor nefesim titriyor karışık aklım çok karışık gece örttü üstümü üşüdüm üşüdüm gece örttü üstümü korktum korktum korkarım ben gecelerden devlerden perilerden korkarım ben yalnızlıktan aklımda sen varsan aklımda sen varsan şafak söker ruhum çöker soğuk içim donuk donuk denizler yanar gökler gürler karışık aklım çok...
  4. Bir zamanlar sen vardın..

Bir zamanlar sen vardın..

Tutunacak yeri kalmadı hayatımın, kendime tutunuyorum, savruluyorum düşlerimin içinde, kahroluyorum. Çekip gitmek istiyorum buralardan, nereye varacağımı bilmediğim uzun bir yolda, yanıma hiç birşey almadan, ardımda hiç kimseyi bırakmadan, yol almak istiyorum, hiç bir yere varmadan. Bir zamanlar sen vardın.Sanaydı tüm yolculuklarım. Kendi kendimin prensesiyim ben. Kendi yalnızlığıma...

Sayfayı Paylaş