1. Hilal Kadir

Hilal Kadir Forum Okuru

Lavinya hanıma sorum var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Hilal Kadir tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben rastgele dolaşırken takıldım sayfanıza.Dualarınız kabul olur inşallah.Birşey merak ettim sakıncası yoksa tabii.Yaşınız kaç acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Hilal Kadir, sitemizde kayıtlı birden fazla lavinya nikli üye var. Acaba hangisini soruyorsunuz, niki, büyük küçük harflere ve işaretlere dikkat ederek tam olarak yazarsanız, üyemiz size daha kolay ulaşacaktır. Tabi bu soruyu neden sorduğunuzu da belirtmeniz gerekiyor :)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa merak ettim simdi neden sorduki yasini hilal arkadas :D:D

4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    keşke siteye üye olsaydında yaşını öğrenebilseydin arkadaşımın. buarada benm lavinya nickli 2 arkadaşım var burada hangisi:D:D

Lavinya hanıma sorum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  3. arkadşlar sorun var

arkadşlar sorun var

kendimim profilimim bulamıom yardım edinniyyy
  4. bi sorum var cvblarmısınız

bi sorum var cvblarmısınız

arkadaşlar benim sorum zayıflamakla ilgili bazı kişiler var çevremde az yiyolar her bi öğünde 2 lokma alıp kalkıyolar dal gibiler bunu uygulayanlar varsa işin sırrını anlatabilirmi
  5. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

Sayfayı Paylaş