1. Misafir

Misafir Forum Okuru

lazer epilasyon yaptıracam ağrısı olurmu?

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lazer epilasyon ağrı Lazer epilasyon ağrılı bir yöntem midir?

LightSheer diod lazer gibi yeni jenerasyon lazer cihazlarında aktif soğutuculu ucu sayesinde uygulama sırasındaki acı ve rahatsızlığı minimuma indirgenmiştir. Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyduklarını söylerler. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: lazer epilasyon yaptıracam ağrısı olurmu?

hassas bölgelerde anlık acılar söz konusu :haha: ama sonuca ulaşmak için değer diyorum :D

3. zeynep2006

zeynep2006 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ama cok az acıyor, emla dıye bır krem var uyusturuyor tavsıye ederım

4. sema06

sema06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağrısı olmuyor ama yaparken acıyo biraz ama dayanılmaz bi acı değil

lazer epilasyon yaptıracam ağrısı olurmu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

lazer diode lazer epilasyon yaptıranlar diode lazer epilasyon, cihazları, nedir, yaptıranlar, hakkında bilgi ve dahası burada arkadaşlar. Lazer epilasyon teknikleri arasında, en çok tercih edilen diode lazer epilasyon, farklı cihazı sayesinde, vücudunuzda istediğiniz bölgede etkili oluyor. Diode lazer epilasyon yaptıranların olumlu sonuçlar alması, günüzümde bu diode lazer epilasyonu en...
  2. Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır arkadaşlar bana bilgi verirseniz belki bende yaptrırım
  3. lazer epilasyon yaptıranlar

lazer epilasyon yaptıranlar

selam melekler aranızda lazer epilasyon yaptıran varsa hangi lazer yöntemini ve aletini tercih etti. bende lazere başlamaya karar verdim yaptıranlara soruyorum nasıl memnunmusunuz kaç seansta bitiyor paketmi yoksa seansmı daha iyi oluyor
  4. izmir lazer epilasyon fiyatları

izmir lazer epilasyon fiyatları

izmirde lazer epilasyon yapan yerler ve fiyatları hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi sizler lazer epilasyon yaptırdıysanız izmirde hangi merkeze gittiniz memnun kaldınızmı bana önerebileceğiniz lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verebilirmisiniz
  5. Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?

Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?

Lazer epilasyon uygulaması esnasında bazı yan etkiler oluşabilir. Örneğin, lazer uygulaması yapılan bölgede kaşıntı, kızarıklık, şişme gibi etkiler olabilmektedir. Bunlar kıl köklerinin, enerjiden etkilendiğini gösteren hafif kabartılar ve kızarıklıklar gibi yan etkilerdir. Diğer bir yan etki ise yanma hissidir. Cilt üzerinde, birkaç saat içerisinde geçmek üzere hafif bir güneş yanığına...

Sayfayı Paylaş